DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

Kars, Ardahan ve Iğdır’lı hemşehrilerden Muammer Keskin’e tebrik ziyareti

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi : Google News
Kars, Ardahan ve Iğdır’lı hemşehrilerden Muammer Keskin’e tebrik ziyareti

31 Mart yerel seçimlerde CHP’den Şişli Belediye Başkanı seçilen Muammer Keskin, Kars, Ardahan ve Iğdır’lı heşerilerinden tebrik ziyaretleri devam ediyor.

Kars, Ardahan ve Iğdır’lı hemşehrilerden oluşan heyet, Şişli yeni Belediye Başkanı seçilen Muammer Keskin’i ziyaret ederek başarı dileklerini ilettiler.

Ziyarette CHP Eski Milletvekilleri Prof. Dr. Esfender Korkmaz, Prof. Dr. Sacit Yıldız, Ensar Öğüt, Doç. Dr. Nafiz Ünlü, İş adamı Aytekin Kaya, Hüseyin Aytemiz, Nurettin Yılmaz, Celal Kahraman, Cihangir Güngör, Celal Uygur, Kemal Taştan, Ekrem Tekçe, Adnan Kaymakçı, Hüsnü Bediroğlu, Yüksel Kılıç, Başkan Muammer Keskin’e seçilmesinden duydukları memnuniyetlerini ilettiler.

Başkan Muammer Keskin, “Seçim sürecinde her yönüyle sizlerin yanımda olmanız beni çok mutlu ve daha da cesaretlendirmiştir, bize destek olan siz kıymetli hemşehrilerim ve tüm Şişli halkı halkına teşekkür ediyorum. Göreve geldiğimiz gün itibariyle herkese açık kapı düzenimizle eşit hizmet sunacağımızdan kimsenin tereddütüne asla yer vermeyeceğimizden emin olabilirsiniz. Nazik ziyaretinize içten teşekkürlerimi sunuyorum” şeklinde konuştu.

Haber: Hüsnü Bediroğlu

YORUM YAP