DOLAR 32,3260 % 0.33
EURO 35,0130 % 0.46
STERLIN 41,1071 % 0.18
FRANG 35,5092 % 0.64
ALTIN 2.425,89 % 0,18
BITCOIN 67.920,00 -0.451
Fransa - Ligue 1
21:30
AS Saint-Etienne AS Saint-Etienne
21:30
Metz Metz
Turkiye - 1. Lig
20:00
Sakaryaspor Sakaryaspor
20:00
BB Bodrumspor BB Bodrumspor
Turnuvalar (Kulüpler) - Kulüp Hazırlık Maçları
13:00
Sabah FA Sabah FA
13:00
Selangor FA Selangor FA
15:00
Persija Jakarta Persija Jakarta
15:00
Psis Semarang Psis Semarang
Turnuvalar (Kulüpler) - Kupa Libertadores
01:00
Gremio FB Porto Alegrense RS Gremio FB Porto Alegrense RS
4 : 0
The Strongest The Strongest
01:00
Estudiantes de La Plata Estudiantes de La Plata
3 : 4
Huachipato Huachipato
03:30
Fluminense FC RJ Fluminense FC RJ
3 : 2
Alianza Lima Alianza Lima
03:30
Cerro Porteno Cerro Porteno
1 : 1
Colo Colo Colo Colo
03:30
Sao Paulo FC SP Sao Paulo FC SP
2 : 0
CA Talleres de Cordoba CA Talleres de Cordoba
03:30
Barcelona SC Barcelona SC
2 : 1
Cobresal Cobresal
Turnuvalar (Ülkeler) - Uluslararası Hazırlık Maçları,Kadınlar
00:00
Guatemala Guatemala
4 : 3
Şili Şili
Turnuvalar (Kulüpler) - Copa Sudamericana
01:00
Atletico Lanus Atletico Lanus
0 : 1
Cuiaba EC MT Cuiaba EC MT
01:00
Metropolitanos FC Metropolitanos FC
1 : 1
Deportivo Garcilaso Deportivo Garcilaso
03:00
Defensa Y Justicia Defensa Y Justicia
0 : 1
CD Universidad Cesar Vallejo CD Universidad Cesar Vallejo
03:00
Independiente Medellin Independiente Medellin
4 : 0
Always Ready Always Ready
03:00
Boca Juniors Boca Juniors
4 : 0
CA Nacional Potosi CA Nacional Potosi
03:00
Fortaleza EC CE Fortaleza EC CE
2 : 1
Sportivo Trinidense Sportivo Trinidense
İtalya - Serie B
21:30
US Cremonese US Cremonese
21:30
Venezia FC Venezia FC
Hollanda - U21 KNVB, Divisie 1
18:15
FC Twente Heracles FC Twente Heracles
18:15
PEC Zwolle PEC Zwolle
Rusya - 2. Liga, Division A
15:00
Rodina-2 Rodina-2
15:00
FK Ufa FK Ufa
16:30
FC Chelyabinsk FC Chelyabinsk
16:30
FC Krasnodar-2 FC Krasnodar-2
18:00
FC Murom FC Murom
18:00
Chayka Peschanokopskoye Chayka Peschanokopskoye
18:00
FK Veles Moscow FK Veles Moscow
18:00
FC Novosibirsk FC Novosibirsk
ABD - ABD MLS
02:30
FC Cincinnati FC Cincinnati
0 : 2
Nashville SC Nashville SC
02:30
Columbus Crew Columbus Crew
02:30
New England Revolution New England Revolution
02:30
Inter Miami CF Inter Miami CF
1 : 3
Atlanta United FC Atlanta United FC
02:30
CF Montreal CF Montreal
4 : 2
Dc United Dc United
02:30
New York Red Bulls New York Red Bulls
3 : 1
Charlotte FC Charlotte FC
02:30
Philadelphia Union Philadelphia Union
0 : 0
Toronto FC Toronto FC
03:30
Austin FC Austin FC
0 : 2
Portland Timbers Portland Timbers
03:30
Chicago Fire Chicago Fire
1 : 1
Orlando City SC Orlando City SC
03:30
Houston Dynamo Houston Dynamo
3 : 1
Colorado Rapids Colorado Rapids
03:30
Sporting Kansas City Sporting Kansas City
1 : 2
Vancouver Whitecaps FC Vancouver Whitecaps FC
05:30
Los Angeles Galaxy Los Angeles Galaxy
3 : 1
FC Dallas FC Dallas
05:30
Seattle Sounders Seattle Sounders
1 : 1
Real Salt Lake Real Salt Lake
05:45
Los Angeles FC Los Angeles FC
2 : 0
Minnesota United FC Minnesota United FC
ABD - ABD NPSL
02:00
Pensacola FC Pensacola FC
02:00
Tallahassee SC Tallahassee SC
03:00
Niagara 1812 Niagara 1812
03:00
Flower City Union Flower City Union
03:00
Global Soccer Pathways Global Soccer Pathways
03:00
Naples United FC Naples United FC
03:00
Siouxland United FC Siouxland United FC
03:00
Dakota Fusion FC Dakota Fusion FC
03:00
Minnesota Twinstars FC Minnesota Twinstars FC
03:00
Duluth FC Duluth FC
ABD - USL Lig 2
01:00
Christos FC Christos FC
01:00
Virginia Beach United Virginia Beach United
01:00
Tampa Bay United Tampa Bay United
0 : 2
Sarasota Paradise Sarasota Paradise
01:30
Swan City SC Swan City SC
01:30
ST Petersburg FC ST Petersburg FC
01:30
Weston FC Weston FC
01:30
Miami AC Miami AC
02:00
Wake FC Wake FC
02:00
Charlotte Eagles Charlotte Eagles
02:00
Blackwatch Rush Blackwatch Rush
02:00
AC Connecticut AC Connecticut
02:00
Boston Bolts Boston Bolts
0 : 1
Seacoast United Phantoms Seacoast United Phantoms
02:00
Brooke House FC Brooke House FC
1 : 1
The Villages The Villages
02:00
Cedar Stars Rush Cedar Stars Rush
02:00
Hudson Valley Hammers Hudson Valley Hammers
02:00
Dayton Dutch Lions FC Dayton Dutch Lions FC
02:00
Kings Hammer Kings Hammer
02:00
FC Lehigh Valley United FC Lehigh Valley United
02:00
West Chester United Usl2 West Chester United Usl2
02:00
Nona FC Nona FC
5 : 0
Brevard Fire SC Brevard Fire SC
02:00
Reading United AC Reading United AC
7 : 1
Philadelphia Lone Star Usl2 Philadelphia Lone Star Usl2
02:00
Real Central New Jersey Real Central New Jersey
0 : 3
Ocean City Nor Easters Ocean City Nor Easters
02:00
North Carolina Fusion U23 North Carolina Fusion U23
1 : 1
North Carolina FC North Carolina FC
02:00
Staten Island Asc Staten Island Asc
02:00
Ironbound SC Ironbound SC
02:00
Toledo Villa FC Toledo Villa FC
02:00
FC Buffalo FC Buffalo
02:30
Northern Virginia FC Northern Virginia FC
02:30
Lionsbridge FC Lionsbridge FC
02:30
Charlotte Independence 2 Charlotte Independence 2
02:30
SC United Bantams SC United Bantams
02:30
FC Motown 2 FC Motown 2
02:30
Morris Elite SC Morris Elite SC
02:30
Midwest United FC Midwest United FC
02:30
Kalamazoo FC Kalamazoo FC
03:00
Manhattan SC Manhattan SC
03:00
Westchester Flames Westchester Flames
03:00
Marin FC Legends Marin FC Legends
03:00
Almaden FC Almaden FC
03:00
Chicago City SC Chicago City SC
3 : 0
Chicago Dutch Lions FC Chicago Dutch Lions FC
03:00
Minneapolis City SC Usl2 Minneapolis City SC Usl2
03:00
RKC Soccer Club RKC Soccer Club
03:30
Peoria City Peoria City
03:30
Sueno FC Sueno FC
03:30
Corpus Christi FC Corpus Christi FC
03:30
Brazos Valley Cavalry FC Brazos Valley Cavalry FC
05:00
Academica SC Academica SC
1 : 2
Davis Legacy Davis Legacy
05:00
Oly Town FC Oly Town FC
05:00
Ballard FC Ballard FC
05:00
Southern California Seahorses Southern California Seahorses
1 : 2
Amsg FC Amsg FC
05:00
United Pdx United Pdx
05:00
Lane United FC Lane United FC
ABD - USL Şampiyonası
02:30
Louisville City FC Louisville City FC
5 : 1
Detroit City FC Detroit City FC
05:00
Monterey Bay FC Monterey Bay FC
0 : 0
Charleston Battery Charleston Battery
ABD - USL W Ligi
00:00
Northern Virginia FC Northern Virginia FC
00:00
Richmond Uslw League Richmond Uslw League
00:00
Florida Elite Soccer Academy Florida Elite Soccer Academy
00:00
Tampa Bay United Tampa Bay United
00:00
Carolina Uslw League Carolina Uslw League
00:00
Charlotte Eagles Charlotte Eagles
01:00
Racing Louisville FC Academy Racing Louisville FC Academy
01:00
Lexington SC Lexington SC
01:30
Virginia Marauders FC Virginia Marauders FC
01:30
Eagle FC Eagle FC
02:00
Michiana FC Michiana FC
02:00
AFC Ann Arbor AFC Ann Arbor
02:00
AC Connecticut AC Connecticut
02:00
Long Island Rough Riders Long Island Rough Riders
02:00
Kalamazoo FC Kalamazoo FC
02:00
Cleveland Force SC Cleveland Force SC
02:00
North Carolina Fusion North Carolina Fusion
02:00
North Carolina Courage U23 North Carolina Courage U23
02:00
South Carolina United FC South Carolina United FC
02:00
South Georgia Tormenta FC South Georgia Tormenta FC
02:00
St Charles FC St Charles FC
02:00
Indy Eleven Indy Eleven
02:30
Asheville City SC Asheville City SC
02:30
Athens United Athens United
03:00
Ahfc Royals Ahfc Royals
03:00
Challenge SC Challenge SC
03:15
Cedar Stars Academy Cedar Stars Academy
03:15
Morris Elite SC Morris Elite SC
20:00
Palm City Americanas Palm City Americanas
20:00
Miami AC Miami AC
Almanya Amatör - A-Junioren-Bundesliga, Playofflar
16:30
TSG Hoffenheim TSG Hoffenheim
16:30
Borussia Dortmund Borussia Dortmund
Arjantin - Arjantin Kupası
21:30
Independiente Rivadavia De Mendoza Independiente Rivadavia De Mendoza
21:30
CA Banfield CA Banfield
Arjantin - Copa de la Liga, Reserves
21:00
CD Godoy Cruz CD Godoy Cruz
21:00
CA Sarmiento de Junin CA Sarmiento de Junin
21:00
CA Lanus CA Lanus
21:00
CA Central Cordoba SE Reserve CA Central Cordoba SE Reserve
21:00
Newells Old Boys Newells Old Boys
21:00
Boca Juniors Boca Juniors
21:00
Estudiantes de LP Reserve Estudiantes de LP Reserve
21:00
CA Huracan CA Huracan
21:00
CA Tigre Reserve CA Tigre Reserve
21:00
Independiente Reserve Independiente Reserve
Austria Amateur - Regionalliga Batı
15:00
SCR Altach II SCR Altach II
15:00
SK Bischofshofen SK Bischofshofen
15:00
SVG Reichenau SVG Reichenau
15:00
VFB Hohenems VFB Hohenems
16:30
FC Wolfurt FC Wolfurt
16:30
SV Austria Salzburg SV Austria Salzburg
17:00
FC Pinzgau Saalfelden FC Pinzgau Saalfelden
17:00
SC RÖTHIS SC RÖTHIS
18:00
SPG Silz / Moetz SPG Silz / Moetz
18:00
Kufstein Kufstein
Avustralya - NSW NPL 1
08:00
St George City FA St George City FA
08:00
Sydney Olympic FC Sydney Olympic FC
BAE - Division 1
17:15
Fujairah FC Fujairah FC
17:15
Al-Dhaid Al-Dhaid
17:15
Al-Hamriyah Al-Hamriyah
17:15
Gulf United Gulf United
17:15
Masfoot Sports Club Masfoot Sports Club
17:15
City Football Club City Football Club
17:15
AL Jazira AL Hamra AL Jazira AL Hamra
17:15
Gulf FC Gulf FC
17:15
AL Arabi (UAE) AL Arabi (UAE)
17:15
Al Urooba UAE Al Urooba UAE
17:15
Dibba Al-Hisn SC Dibba Al-Hisn SC
17:15
AL Taawoun AL Taawoun
17:15
Masafi Masafi
17:15
United United
Beyaz Rusya - Vysshaya Ligi
19:00
FC Minsk FC Minsk
19:00
Shakhter Soligorsk Shakhter Soligorsk
19:00
FC Gomel FC Gomel
19:00
FC Vitebsk FC Vitebsk
Bolivya - Profesyonel Lig
22:00
Real Santa Cruz Real Santa Cruz
22:00
GV Club Deportivo San Jose de Oruro GV Club Deportivo San Jose de Oruro
Bosna Hersek - Prva League - Rep Srpske
19:30
FK Radnik Bijeljina FK Radnik Bijeljina
19:30
FK Rudar Prijedor FK Rudar Prijedor
Brezilya - Brezilya Serie C
03:30
EC Sao Jose RS EC Sao Jose RS
1 : 3
Volta Redonda FC RJ Volta Redonda FC RJ
22:00
Ypiranga FC RS Ypiranga FC RS
22:00
Figueirense FC SC Figueirense FC SC
Brezilya - Copa Verde
02:00
Vila Nova FC GO Vila Nova FC GO
02:00
Paysandu SC PA Paysandu SC PA
Brezilya - Maranhense
01:30
Sampaio Correa FC MA Sampaio Correa FC MA
01:30
Maranhao MA Maranhao MA
Brezilya - U20 Brezilya Şampiyonası
21:00
Fortaleza EC CE Fortaleza EC CE
21:00
Fluminense Rj Fluminense Rj
22:00
Cuiaba EC MT Cuiaba EC MT
22:00
SC Internacional RS SC Internacional RS
22:30
Cruzeiro MG Cruzeiro MG
22:30
Botafogo FR RJ Botafogo FR RJ
Bulgaristan - Parva Liga
19:00
POFC Botev Vratsa POFC Botev Vratsa
19:00
Marek Dupnica Marek Dupnica
Çekya - 1st Division
19:00
SK Dynamo Ceske Budejovice SK Dynamo Ceske Budejovice
19:00
FK Mas Taborsko FK Mas Taborsko
19:00
MFK Vyskov MFK Vyskov
19:00
MFK Karniva MFK Karniva
Cezayir - Lig 1
19:00
USM Alger USM Alger
19:00
Ben Aknoun Ben Aknoun
Cezayir - Ligue 1, Reserves
19:00
ES Setif ES Setif
19:00
US Oued Souf US Oued Souf
19:00
Js Kabylie Js Kabylie
19:00
CS Constantine CS Constantine
Danimarka Amatör - Danmarksserien
20:00
Horsens FS Horsens FS
20:00
Kjellerup IF Kjellerup IF
20:00
Vorup Vorup
20:00
Aarhus Fremad 2 Aarhus Fremad 2
Ekvador - Serie B
03:00
Club Leones Del Norte Club Leones Del Norte
0 : 0
Guayaquil City FC Guayaquil City FC
Endonezya - Liga 1
15:00
Borneo Samarinda Borneo Samarinda
15:00
Bali United Bali United
Estonya - Esiliiga
18:00
Paide Linnameeskond Paide Linnameeskond
18:00
Viimsi JK Viimsi JK
19:00
JK Tabasalu JK Tabasalu
19:00
Tartu JK Welco Tartu JK Welco
19:00
Tallinna FC Flora Tallinna FC Flora
19:00
Harju JK Laagri Harju JK Laagri
19:00
JK Tallinna Kalev U21 JK Tallinna Kalev U21
19:00
FCI Levadia Tallinn FCI Levadia Tallinn
20:30
FC Tallinn FC Tallinn
20:30
FC Elva FC Elva
Estonya - Esiliiga B
18:00
Laanemaa Jk Haapsalu Laanemaa Jk Haapsalu
18:00
Nomme Kalju FC U21 Nomme Kalju FC U21
18:00
Parnu Jalgpalliklubi Parnu Jalgpalliklubi
18:00
FC Kuressaare FC Kuressaare
19:00
Viljandi JK Tulevik Viljandi JK Tulevik
19:00
JK Narva Trans JK Narva Trans
19:00
Tartu JK Tammeka Tartu JK Tammeka
19:00
Tallinna JK Legion Tallinna JK Legion
19:00
FA Tartu Kalev FA Tartu Kalev
19:00
FC Phoenix Johvi FC Phoenix Johvi
Etiyopya - Premier Lig
15:00
Ethiopia Nigd Bank Ethiopia Nigd Bank
15:00
Bahir Dar Kenema FC Bahir Dar Kenema FC
18:00
Wolkite City FC Wolkite City FC
18:00
Ethiopian Coffee SC Ethiopian Coffee SC
Faroe Adaları - 1. deild
22:00
B36 B36 Torshavn IITorshavn II B36 B36 Torshavn IITorshavn II
22:00
Vikingur Gota II Vikingur Gota II
Finlandiya - Kakkonen, A Grubu
18:30
Japs/47 Japs/47
18:30
Pepo Lappeenranta Pepo Lappeenranta
18:30
Lahden Reipas Lahden Reipas
18:30
Atlantis FC/Akatemia Atlantis FC/Akatemia
Finlandiya - Ykkonen
18:00
KuPS Akatemia KuPS Akatemia
18:00
FC Vaajakoski FC Vaajakoski
19:00
JJK Jyvaskyla JJK Jyvaskyla
19:00
Oulun Luistinseura Oulun Luistinseura
İran - Azadegan Ligi
18:00
Mes Shahr-e Babak Mes Shahr-e Babak
18:00
Shahrdari Astara Shahrdari Astara
18:00
Mes Sungun Varzaghan Mes Sungun Varzaghan
18:00
Khosheh Talaei Khosheh Talaei
18:00
Shahre Raz Shiraz Shahre Raz Shiraz
18:00
FC Darya Caspian Babol FC Darya Caspian Babol
18:00
Ario Eslamshahr Ario Eslamshahr
18:00
Shahin Bandar Ameri Shahin Bandar Ameri
18:00
Damash Gilan FC Damash Gilan FC
18:00
Naft Gachsaran Naft Gachsaran
19:00
Naft Masjed Soleyman FC Naft Masjed Soleyman FC
19:00
Saipa Saipa
19:00
Chador Malu Yazd Chador Malu Yazd
19:00
Fajr Sepasi FC Fajr Sepasi FC
19:00
Esteghlal Mollasani Esteghlal Mollasani
19:00
Kheybar Khorramabad FC Kheybar Khorramabad FC
19:00
FC Pars Jonoubi Jam FC Pars Jonoubi Jam
19:00
Mes Kerman FC Mes Kerman FC
19:15
Esteghlal Mollasani Esteghlal Mollasani
19:15
Mes Shahr-e Babak Mes Shahr-e Babak
19:15
Mes Kerman FC Mes Kerman FC
19:15
Naft Masjed Soleyman FC Naft Masjed Soleyman FC
19:15
Saipa Saipa
19:15
Naft Gachsaran Naft Gachsaran
19:15
Kheybar Khorramabad FC Kheybar Khorramabad FC
19:15
Ario Eslamshahr Ario Eslamshahr
19:15
Shahrdari Astara Shahrdari Astara
19:15
Shahre Raz Shiraz Shahre Raz Shiraz
19:15
Fajr Sepasi FC Fajr Sepasi FC
19:15
Mes Sungun Varzaghan Mes Sungun Varzaghan
19:15
Khosheh Talaei Khosheh Talaei
19:15
Damash Gilan FC Damash Gilan FC
19:15
Shahin Bandar Ameri Shahin Bandar Ameri
19:15
Chador Malu Yazd Chador Malu Yazd
19:15
FC Darya Caspian Babol FC Darya Caspian Babol
19:15
FC Pars Jonoubi Jam FC Pars Jonoubi Jam
İsrail - İsrail Kupası
20:30
Maccabi Petah Tikva FC Maccabi Petah Tikva FC
20:30
Hapoel Beer Sheva FC Hapoel Beer Sheva FC
İsveç - 2. Lig, Norra Gotaland
20:00
IK Gauthiod IK Gauthiod
20:00
Grebbestads IF Grebbestads IF
İsveç - 2. Lig, Vastra Gotaland
20:00
Varbergs GIF FK Varbergs GIF FK
20:00
Vastra Frölunda IF Vastra Frölunda IF
İzlanda - 1. deild, Kadınlar
21:00
UMF Grindavik UMF Grindavik
21:00
IBV Vestmannaeyjar IBV Vestmannaeyjar
22:15
Fram Fram
22:15
HK Kopavogur HK Kopavogur
22:15
IR Reykjavik IR Reykjavik
22:15
Grotta Grotta
İzlanda - 3. deild
22:15
Kari Kari
22:15
KFK KFK
İzlanda - Besta deild
21:00
Valur Reykjavik Valur Reykjavik
21:00
Stjarnan Gardabae Stjarnan Gardabae
23:15
Breidablik Kopavogur Breidablik Kopavogur
23:15
Vikingur Reykjavik Vikingur Reykjavik
Kanada - Kanada Şampiyonası
05:00
Pacific FC Pacific FC
05:00
Atletico Ottawa Atletico Ottawa
Karadağ - Cup Crne Gore
21:30
FK Buducnost Podgorica FK Buducnost Podgorica
21:30
FK Jezero Plav FK Jezero Plav
Kazakistan - Birinci Lig
14:00
Kairat-Zhastar Kairat-Zhastar
14:00
Yassi Turkestan Yassi Turkestan
14:00
FK Kyran Shymkent FK Kyran Shymkent
14:00
FK Kaspii Aktau FK Kaspii Aktau
16:00
SD Family FC SD Family FC
16:00
Altay Vko Altay Vko
16:00
FK Ekibastuz FK Ekibastuz
16:00
Jetisay FC Jetisay FC
Kolombiya - Kolombiya Kupası
03:30
CA Bucaramanga CA Bucaramanga
03:30
Independiente Santa Fe Independiente Santa Fe
Kongo - Premier Lig
17:00
Inter Club Brazzaville Inter Club Brazzaville
17:00
AS Otoho AS Otoho
Litvanya - LFF Kupası
18:00
FK Transinvest FK Transinvest
18:00
Vilnius FK Zalgiris Vilnius FK Zalgiris
Lüksemburg - Promotion d'Honneur
20:30
FC Lorentzweiler FC Lorentzweiler
20:30
FC Luxemburg City FC Luxemburg City
Mısır - Mısır Kupası
17:00
Al-Masry Al-Masry
17:00
Gomhoryet Shebin Gomhoryet Shebin
20:00
Zamalek SC Zamalek SC
20:00
Proxy SC Proxy SC
20:00
Ismaily Sc Ismaily Sc
20:00
Alqana Alqana
Nikaragua - Premier Lig
02:00
Juventus FC Juventus FC
02:00
Indigenas de Matagalpa FC Indigenas de Matagalpa FC
Norveç - 3. Küme Grup 2
19:30
Madla Madla
19:30
Brodd Brodd
Özbekistan - PFL
17:00
PFK Dinamo Samarqand PFK Dinamo Samarqand
17:00
Qizilqum Zarafshon Qizilqum Zarafshon
17:30
PFK Navbahor Namangan PFK Navbahor Namangan
17:30
FC Olimpik FC Olimpik
Peru - Segunda Division
21:15
Juan Pablo II Juan Pablo II
21:15
FC San Marcos FC San Marcos
23:30
Alianza Universidad de Huanuco Alianza Universidad de Huanuco
23:30
Club Ada Jaen Club Ada Jaen
Polonya - CLJ
15:00
Sandecja NS Sandecja NS
15:00
Polonia Warszawa Polonia Warszawa
Polonya - I Ligi
18:30
Motor Lublin Motor Lublin
18:30
Gornik Leczna Gornik Leczna
21:30
MKS Arka Gdynia MKS Arka Gdynia
21:30
Odra Opole Odra Opole
Polonya - III Liga, Grup 2
16:00
Cartusia Kartuzy Cartusia Kartuzy
16:00
Sks Unia Swarzedz Sks Unia Swarzedz
18:00
KP Starogard Gdanski KP Starogard Gdanski
18:00
KS Unia Solec Kujawski KS Unia Solec Kujawski
18:00
Pogon Szczecin II Pogon Szczecin II
18:00
Flota Swinoujscie Flota Swinoujscie
Sırbistan - Superliga
19:00
FK Indjija FK Indjija
19:00
FK Zeleznicar Pancevo FK Zeleznicar Pancevo
Uluslararası Gençlik Ligi - U17 Avrupa Şampiyonası
18:00
Portekiz Portekiz
18:00
Polonya Polonya
20:30
İtalya İtalya
20:30
İngiltere İngiltere
Vietnam - V-Ligi
13:00
Hoang Anh Gia Lai Hoang Anh Gia Lai
13:00
Clb Bd Dong A Thanh Hoa Clb Bd Dong A Thanh Hoa
14:00
Binh Dinh FC Binh Dinh FC
14:00
Quang Nam FC Quang Nam FC
14:00
Hong Linh Ha Tinh FC Hong Linh Ha Tinh FC
14:00
Cong An Nhan Dan Cong An Nhan Dan
15:15
Viettel Fc Viettel Fc
15:15
Hai Phong FC Hai Phong FC