DOLAR 32,4180 % 0.01
EURO 34,4393 % -0.2
STERLIN 40,4415 % -0.04
FRANG 35,5051 % -0.19
ALTIN 2.488,77 % 0,22
BITCOIN 2.097.660 -6.145

İsmail Erdem Kars, Ardahan ve Iğdır’lılar İle Buluştu

Yayınlanma Tarihi : Google News
İsmail Erdem Kars, Ardahan ve Iğdır’lılar İle Buluştu

Ak Parti Ataşehir Belediye Başkan adayı İsmail Erdem, 20 Mart Cuma akşamı Ak Partili millletvekilerinde katıldığı bir etkinlikte Ataşehir’de yaşayan Kars, Ardahan ve Iğdır’lı vatandaşlar ile bir araya geldi.

Geceye Ak Parti Milletvekileri Mustafa Demir, Şamil Ayrım, Üsküdar eski Belediye Başkanı Mustafa Kara, Ak Parti Ataşehir İlçe Başkanı Mehmed Emin Özkaya, Ak Parti Ataşehir Kadın Kolları Başkanı Neslihan Yurtdagül, Ak Parti Ataşehir Belediye Meclis üyesi İsmail Levent ve çok sayıda STK Başkanı ve Parti Teşkilatı üyesi katıldı. Gecenin sunuculuğunu Korkmaz İkan yaptı.

Sancaktepe Belediye Başkanı ve aynı zamanda Ak Parti Ataşehir Belediye Başkan adayı olan İsmail Erdem, gecede yaptığı konuşmada ” Bugün kocaman salona sığmadınız. İnşallah 1 Nisan’dan sonra Ataşehir’de daha büyük salonlar açarak Karslı hemşehrileimizi orda ağırlıyacağız. Bizler ne kadar Sivaslıysak o kadarda Karslıyız. 31 Mart’ta Ataşehir’de bir değişim olacak. 1 Nisan sabahı Güneşi ile Ataşehir’de uyanmış olacağız. Sizlere hizmet için geliyoruz. Sizlere hizmetkarlık yapmak için geliyoruz. İnsanımızı seveceğiz, en büyük yatırımımızı insana yapacağız. İsmail Erdem’in referansı Sancaktepe, Bizleri tanıyorsunuz bizlere olan güveni hiç bir zaman boşa çıkarmıyacağımızı biliyorsunuz. Ataşehir halkını yeni dönemde hizmetle buluşturacağız” dedi.

YORUM YAP