DOLAR 32,7878 % 1.53
EURO 35,1602 % 0.53
STERLIN 41,6058 % 0.85
FRANG 36,8443 % 1.98
ALTIN 2.457,99 % 2,80
BITCOIN 66.184,01 -0.151

Ardahan Meşedibi Köyü Derneği Kongre Yaptı

Yayınlanma Tarihi : Google News
Ardahan Meşedibi Köyü Derneği Kongre Yaptı

Merkezi İstanbul Esenyurt’ta bulunan Ardahan Merkez Meşedibi (Morofka) Derneği, 21 Nisan 2019 Pazar günü 10. olağan kongresini yaptı.

Meşedibi Köyü Derneği 10. kongresinde mevcut Başkan Özcan Düğmeci yeniden seçildi. Meşedibi köylülerin 3. dönemdir Başkan seçtikleri Özcan Düğmeci’ye destek olacaklarını ve her zaman yanında olacaklarını belirtiler.

Meşedibi Köyü Derneği Dernek Başkanı Özcan Düğmeci yaptığı açıklamada ”Meşedibi köyü (Morofka) halkına ben ve yol arkadaşlarımın adına sonsuz teşekkürler. Meşedibi köyü Derneği yönetimine devam kararları için şükranlarımı sunarım. İnşallah daha güzel hizmetler ben ve yönetim arkadaşlarıma nasip olur. Allah utandırmasın.

Avrupa yakasında Esenyurt’ta Derneği’mizin merkezi olduğu sadece bunla ibaret olmuyacağını, Denizin öteki tarafta olan köylülerimiz çoğunluğun Gebze darıcada bir Şube açmak öncelikli hedefimiz. Bu işin içine kadınlarımızı katabilmek başarı olur. Meşedibi köyü köylü değil komşuluk ilişkileri değil daha ileri taşımak bir aile yapabilmek bunu insanlarımıza aşılamak, İstanbul’da yaşayan köylülerimiz İstanbul’u her iki ucunda yerleri dernekleri olması gerekir. Tabii önümüzdeki süreçte çok güzel hedeflerimiz olacak. Hedef olmadan hedef belirlemeden başarı gelmez, köylülerime çok teşekkür ederim onlarda ben ve benim arkadaşlarıma güveniyor tek başına bişey yapamaz insan yol arkadaşlarıyla yapar yol yürüdüğün arkadaşlar çok önemli arkadaşlarım dosttur, ailedir, kardeştir benim için yol arkadaşlarıma teşekkür ederim sağ olsunlar köyümüzdeki birlik beraberlik mükemel kongrede eski Başkanımız Şerafettin Aktürk yine eski Başkanımız İsmet Toprak aynı zamanda Ardahan kültür evi Dernek Başkanlığı yapmış kardeşim Celil Ünlü yine eski Derneğimiz Başkanlarında Kasım Sarıtaş, İskender Altun kendilerine teşekkür ederim. Hepsine şükranlarımı sunarım” dedi.

Meşedibi Köyü Derneği yönetim kurulu:

Özcan Düğmeci : Başkan

Esat Polat
Kerem Çelik
Efendi Polat
Memet Dağlı
Erhan Aktürk
Tekin Dark
Cemal Demirci
Bülent Kamaci
Bayram Polat
Memet Kaya
Yüksel Demirci
Yavuz Çelik
Cemal Mavizer
İdris Kara
İlhan Ünlü
Osman Öztürk
Ali Yılmaz

Erdal Polat

YORUM YAP