DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

Ümraniye Belediye Başkanı İsmet Yıldırım, Yaşlılarla Buluştu

Yayınlanma Tarihi : Google News
Ümraniye Belediye Başkanı İsmet Yıldırım, Yaşlılarla Buluştu

Ümraniye Belediye Başkanı İsmet Yıldırım, yaşlılara manevi destek programı kapsamında düzenlenen yemekte yaşlılarla bir araya geldi. Yıldırım, programda yaşlıların sorunlarını dinleyerek onlarla sohbet etti.

Ümraniye Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü’nün çalışmaları arasında yer alan ‘Yaşlılara Manevi Destek’ programları kapsamında Tantavi Sosyal Tesisleri’nde yaşlılar için bir yemek programı düzenlendi. Programa Ümraniye Belediye Başkanı İsmet Yıldırım, Ümraniye Kaymakamı Suat Dervişoğlu, Ümraniye İlçe Müftüsü Muharrem Gül ve çok sayıda yaşlı vatandaş katıldı. Programa katılan yaşlı vatandaşlarla bol bol sohbet eden Ümraniye Belediye Başkanı İsmet Yıldırım, yaşlıların sorunlarını dinledi.

Yaşlıların bu davete icabet etmesinden duyduğu mutluluğu ifade eden Ümraniye Belediye Başkanı İsmet Yıldırım, “Allah hepinize sağlık ve huzur versin. Yalnızlık Allah’a mahsus, kullara mahsus değil. Sizlerin belki büyük bir kısmınızın evlatları var, eşleriniz yok belki. Evlatlarınızın size gelip gelmemesinden rahatsız oluyorsunuz haklı olarak. Onları ben düşünmek bile istemiyorum ama biz Ümraniye Belediyesi olarak, Ümraniye kaymakamlığı olarak, Cumhurbaşkanımız olarak, devletin başı olarak, hiç üzülmeyin.. Her konuda sizin yanınızdayız. Bizleri de birer evlat olarak kabul ederseniz her konuda yanınızdayız” şeklinde konuştu. Program sırasında belirtilen konuları çözmek için gerekeni yapacaklarını ifade eden Başkan Yıldırım, programa katılan yaşlılardan dua etmelerini istedi.

YORUM YAP