DOLAR 32,7878 % 1.53
EURO 35,1602 % 0.53
STERLIN 41,6058 % 0.85
FRANG 36,8443 % 1.98
ALTIN 2.457,99 % 2,80
BITCOIN 66.223,68 -0.199

Köprülü Belediye Başkanı Yücel Akkoç, Yerel Yönetimler İstişare Toplantısına Katıldı

Yayınlanma Tarihi : Google News
Köprülü Belediye Başkanı Yücel Akkoç, Yerel Yönetimler İstişare Toplantısına Katıldı

Ardahan tek Beldesi olan Köprülü Beldesi yerel seçimler sonrası önemli gelişmeler yaşanıyor. Köprülü Belediye Başkanı Yücel Akkoç, Erzurum’da yerel Yönetimler istişare toplantısına katıldı.

Köprülü Belediye Başkanı Yücel Akkoç’un Katıldığı Yerel Yönetimler İstişare Toplantısına dair açıklaması şöyle:

​19 20 21 Temmuz Erzurum’da 15 İlin Belediye Başkanları Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen Başkanımın Ev Sahipliğinde Palandökende Genel Başkan Yardımcımız Sayın Mehmet Özhaseki Başkanlığında 8 Bakan Yardımcısı İl Bank Genel Müdürü Tbb Genel Sekreteri Milli Emlak Genel Müdür Yardımcısı Toki Genel Müdür Yardımcımız.
1- İç İşler Bakan Yardımcımızla Sayın Mühterrem İnce Beyle yaptığım açık görüşmede Karakol açılması Ve ormanların korunması konusunda söz aldım.
2- Tarım Ve Orman Bakan Yardımcımızla Sayın Akif Özkaldı Beyle yaptığımız açık görüşmede Ormanların Devlet Tarafından Kesilmemesi Damgalandığı Halde Kesim Yapılmayacak. Durançam Mahallesi Dedeşen Mahallesi Yayla Su Sorunu Acilen Çözüme Kavuşacak. Sözünü Aldım.
3- Çevre Ve Şehircilik Bakan Yardımcısı Fatma Varank Hanım Ve İl Bank Genel Müdürü Yusuf Büyük Beyden Alt Yapı Ve Kanalizasyon Sözü Aldık. Bu Hafta Perşembe Günü Ardahan Ak Parti Il Başkanı Hakan Aydın Beyle Ankara’da Il Bankça Olacağız. İnşallah.
4- Milli Emlak Genel Müdür Yardımcısı Mükremın Karaca Beyle Yaptığım Görüşmede Soro Çayırındakı Milli Emlaka Ait Yerin Köprülü Belediyesine Tahsisı Konusunda Yardımıcı Olacaklarını Sözünü Aldık.
5- Kültür Ve Turizm Bakan Yardımcısı Nadir Aslan Beyden Dedeşen Mahallemizde Bulunan Türbe Ve Yer Altı Tüneller’le İlgili Destek Sözü Aldık. Bu Görüşmeler Yerel Yönetimlerden Sorumlu Başkan Ve Genel Başkan Yardımcımız Sayın Mehmet Özhaseki Başkan Lığında Yapılmıştır. Başta Genel Başkan Yardımcımız Sayın Mehmet Özhaseki Bey Ve 8 Bakan Yardımıcımız Ve Genel Müdürlerimize Ev Sahipliği Yapan Çok Saygı Değer Başkanım Mehmet Sekmen Beye Sonsuz Teşekkür Ediyorum. Saygılarımla

YORUM YAP