DOLAR 31,1482 % 0.14
EURO 33,8504 % 0.14
STERLIN 39,5752 % 0.21
FRANG 35,4407 % 0.27
ALTIN 2.036,61 % 0,22
BITCOIN 1.788.335 7.092

Kars, Ardahan ve Iğdır Tanıtım Günlerinde Buluşuyor

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi : Google News
Kars, Ardahan ve Iğdır Tanıtım Günlerinde Buluşuyor

Kars Ardahan Iğdır Sanayici ve İş Adamları Derneği (KAISİAD) Organizasyonu ve Bölge STK’ların desteğiyle 31 Ekim – 4 Kasım arası İstanbul Maltepe sahilinde ”Kars Ardahan Iğdır Tanıtım Günleri” etkinliiği başladı.

Kars Ardahan Iğdır Sanayici ve İşadamları Derneği (KAISİAD) daha önceki yıllarda Avrupa yakası Beylikdüzü meydanında 3 defa yapılan tanıtım günlerini ilk kez Anadolu yakasında Maltepe sahili etkinlik alanı’nda 4. defa gerçekleştirilecek.

Çok sayıda siyasetçi, bürokrat, gazeteci ve önemli kişilerin katılması beklenen gece için görkemli bir katılım bekleniyor. Hiçbir siyasi ayrımın yapılmayacağı etkinlikte her partiden siyasetçi ve gazetecinin katılımı gerçekleşmesi bekleniyor.

KAR-DER Başkanı ve Ataşehir Belediye Başkan yardımcısı Orhan Çerkez,”Her yıl kaz gecesi düzenleyerek halkımızı İstanbul’da bir arada tutmaya çalışıyoruz. Bu yıl da Maltepe de çok daha kapsamlı bir etkinlikle buluşmamızı gerçekleştireceğiz. Birbirimize sahip çıkmak, birbirimizin sorunlarını dinleyip çözüm olmak nedeniyle ulusul yayınlarda farklı fikirlerde bulunan gazeteci ve yazarları da gecemize davet ettik. Anane, gelenek ve göreneklerimizi yaşatıp ayakta tutmak, içimizdeki değerin önemini ortaya koymak için bir araya geliyoruz. Bu nedenle bütün hemşerilerimizi Maltepe Sahil’deki çadır etkinliğimize bekliyoruz.”

 

YORUM YAP