DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

KAISİAD, Başkan Bozkurt’u Kahvaltıda Ağırladı

Yayınlanma Tarihi : Google News
KAISİAD, Başkan Bozkurt’u Kahvaltıda Ağırladı

Kars Ardahan Iğdır Sanayici ve İşadamları Derneği (KAISİAD), Esenyurt Belediye Başkanı Kemal Deniz Bozkurt’u kahvaltıda ağırladı. KAISİAD tarafından yapılan kahvaltılı toplantıya Kars, Ardahan ve Iğdır bölgesi İşadamları ile STK yöneticileri katılım sağladı.

KAISİAD Başkanı Orhan Gökçe yaptığı konuşmada ” Onur konuğu Esenyurt Belediye Başkanı Kemal Deniz Bozkurt’a Kars Ardahan Igdır’lı Sivil Toplum Kuruluşlarının temsilcileri burada, hemşerimiz olarak başkan seçilmenizden dolayı sevinçliyiz, başarılı olacağınıza güveniyoruz, inanıyoruz” dedi.

Esenyurt Belediye Başkanı Kemal Deniz Bozkurt’da yaptığı konuşmada “Biz Esenyurt Belediyesi’ni devralırken personel maaşlarını ve araçlara mazot koyamıyacak durumdaydı. Belediyenin birikmiş borçlarını uzun vadeye yayarak yapılandırdık. Artık Esenyurt Belediyesi yatırım yaparak, insan odaklı sosyal Belediyecilik yaparak çok güzel hizmetleri vatandaşlarımıza sunacağız. Kars, Ardahan ve Iğdır Hayvancılık merkeziydi. Kendi Köyümden biliyorum eskideki Hayvanların onda biri yok. Meralar tamamen boş. Ama biz Arjantin’den ve başka ülkelerden et alıyoruz. Biz hem bölge Hayvancılığı destekleyecek, hemde Esenyurt halkının sağlıklı gıdaya ulaşması için bir çalışma yapıyoruz” dedi.

YORUM YAP