DOLAR 32,2157 % 0.03
EURO 35,1120 % 0.26
STERLIN 41,0058 % 0.15
FRANG 35,4524 % 0.13
ALTIN 2.532,66 % 1,28
BITCOIN 67.037,28 -0.168

İlhan Gültekin, Mazbatasını Alıp Görevine Başladı

Yayınlanma Tarihi : Google News
İlhan Gültekin, Mazbatasını Alıp Görevine Başladı

Ardahan Göle İlçe merkezinde Ak Parti Göle Belediye Başkan adayı olarak, 31 Mart yerel seçimlerde seçimi kazanan İlhan Gültekin Mazbatasını alarak görevine başladı.

Birçok karşıtlığın yaşandığı Göle’de zor geçit ve yol ayrımlarına rağmen kazandığı seçimle Mazbatasını alarak Göle Belediye Başkanlığını teslim aldı.

Halkın ve Göleli kadınların yoğun katılımı ile ana caddede yürüyerek secim kurulundan İlçe Seçim Kurulu Başkanı Merve Bayrak’tan mazbatasını arkadaşları ile alan yeni Başkan İlhan Gültekin, Halkın yoğun ilgisi arasında ilçe başkanı Sinan Karatay ile halka yaptığı açıklama da; başta Göleli kadınlar olmak üzere ilçe teşkilatı ve Ardahan Milletvekili Prof. Dr. Orhan Atalay olmak üzere Basına teşekkür eden konuşması sonrası belediye önünde kesilen kurban sonrası, belediye çalışanların ”hoş geldiniz..” karşılaması sonucu Başkanlık makamına geçerek görevi teslim aldı..

Gültekin burada yaptığı açıklamada halka teşekkür ederek ”Ben değil biz birlikte kazandık ve birlikte yöneteceğimiz bir Göle Belediye yönetimi bizi bekliyor. Gölemize hayırlı olsun..” diyerek halka teşekkür ederek yoğun talep üzerine hatıra fotoğrafı çektirdi.

Törene Ak Parti İlçe Başkanı Sinan Karatay, Köprülü Belediye Başkanı Yücel Akkoç, Kadın Kolları, Gençlik kolları ile İl ve içe belediye meclis üyeleri ile halk katıldı.

Haber / Şanlıbey Alabay

YORUM YAP