DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

İlgezdi ailesi oyunu kızları Turnam ile kullandı

Yayınlanma Tarihi : Google News
İlgezdi ailesi oyunu kızları Turnam ile kullandı

Millet İttifakı CHP Ataşehir Belediye Başkan Adayı Battal İlgezdi oyunu eşi CHP Genel Başkan Yardımcısı Gamze Akkuş İlgezdi ve kızı Turnam İlgezdi birlikte kullanmak üzere Küçükbakkalköy Mahallesi’ndeki Dilek Sabancı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ne geldi.

Küçükbakkalköy Mahallesi’ndeki Dilek Sabancı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ne gelen İlgezdi ailesi oyunu 2278 No’lu sandıkta kullandı. CHP Ataşehir Belediye Başkan Adayı Battal İlgezdi oyunu tek başına kullanırken, CHP Genel Başkan Yardımcısı Gamze Akkuş İlgezdi ise kızıyla birlikte oyunu kullandı.

Ataşehir’de ve İstanbul’da Sevgi ve Dostluk Kazanacak
CHP Ataşehir Belediye Başkan Adayı Battal İlgezdi oyunu kullandıktan sonra şu açıklamalarda bulundu; “Öncelikle İstanbul’a, Ataşehir’e günaydın diyor, seçimlerin hayırlı olmasını diliyorum.Sonuçta bu bir 5 yılda bir yapılan yerel seçim. Köylerde muhtarlarımızı ve azalarımızı seçeceğiz. İstanbul’da Büyükşehir Belediye Başkan Adayımızı ve İlçemizde ise Belediye Başkan Adaylarımızı, meclis üyelerimizi ve muhtarlarımızı seçeceğiz. Akşam saat:19.00’dan sonuçlar belli olacak.Bizler bu seçimin sonucunda kardeşçe, dostça hep beraber yaşayacağız. Ataşehir’de ve İstanbul’da sevgi ve dostluk kazanacak. 31 Mart seçimlerinin Ataşehir’e ve İstanbul’a hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

İstanbul aslında bir Türkiye Mozaiği
CHP Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Gamze Akkuş İlgezdi, “Bugün tüm Türkiye’de seçimler var. Türkiye’de olduğu gibi İstanbul’da da halkımızla başkanlarımızı seçeceğiz. Ben inanıyorumki, İstanbul aslında bir Türkiye mozaiği. Türkiye’nin 81 ilinden, değişik bölgelerinden gelen vatandaşlarımız artık İstanbul’lu olmuş yaşıyorlar. Dolayısıyla İstanbul’da huzur varsa, Türkiye’de huzur var demek daha doğru. Martın sonunun bahar olacağına, Türkiye’ye barış ve huzur geleceğine inanıyorum. Seçimler ülkemiz için hayırlı olsun, kardeşliği ve sevgiyi pekiştirsin. Daha nice hep birlikte seçimler görelim” açıklamasında bulundu.

YORUM YAP