DOLAR 32,3090 % 0
EURO 35,1144 % 0.44
STERLIN 41,5844 % 0.33
FRANG 36,0891 % -0.12
ALTIN 2.397,63 % -0,73
BITCOIN 67.639,99 -2.568

Gebze KAISİAD Kahvaltıda Buluştu

Yayınlanma Tarihi : Google News
Gebze KAISİAD Kahvaltıda Buluştu

Merkezi Kocaeli Gebze İlçesinde bulunan, Kars Ardahan Iğdır Sanayici ve İş Adamları Derneği (KAISİAD) Köprübaşı Cağ Kebap Reataurant’ta kahvaltılı toplantı yaptı.

Gebze KAISİAD Başkanı Meşaik Karakuş, düzenlenen toplantıda Sarıkamış Şehitleri anısına Gebze Ticaret Odası ile ortaklaşa 10 Ocakta ticaret çalıştayı düzenleyeceklerini ve 150 kişilik heyetle bölgenin dinamikleri ile bir araya geleceklerini söyledi.

Gebze KAISİAD Kahvaltısında CHP Çayırova Belediyesi Meclis Üyesi Salih Işık ev sahipliği yaptı. Kahvaltıya Gebze KAISİAD yönetimi, Bursa KAISİAD Başkanı Yener Bulut ve yönetimi, Kocaeli KAISİAD Başkanı Haluk Mamik ve yönetimi, Gebze Teknik Üniversitesi’nden hocalar Fırat Kayabaşı, Aykut İlgar ve Adnan İşçi  katıldı.

Gebze KAISİAD Başkanı Meşaik Karakuş, ‘Bundan sonra bilgiyi, teknolojiyi kedi yerlerimizde, kendi üyelerimizle paylaşarak bilmediklerimizi bilenlerden öğrenerek yolumuza devam edeceğiz. Ekonomik olarak sıkıntılar yaşıyoruz. Ama sıkıntılarımızı dostlarımızın gayreti ve çabası ile aşıyoruz. Şükürler olsun bizimde çok dostumuz var. Bilgiyi ve teknolojiyi birbirimizle paylaşarak daha da güçleneceğiz. Bu arada Gebze Ticaret Odası ile ortaklaşa Sarıkamış Şehitleri anısına 10 Ocakta ticaret çalıştayı yapmayı planlıyoruz. Bu program 2 gece konaklamalı olacak. Buradan 150 kişi olarak gitmeyi planlıyoruz ve orada bölgenin dinamikleri ile bir araya geleceğiz. Bu bağlamda programımıza katılan tüm dostlarımıza teşekkür ediyorum’ dedi.

YORUM YAP