DOLAR 31,1400 % 0.12
EURO 33,8443 % 0.13
STERLIN 39,5643 % 0.18
FRANG 35,4349 % 0.25
ALTIN 2.038,18 % 0,30
BITCOIN 1.754.601 8.493

Gebze KAISİAD Dayanışma Gecesi

Yayınlanma Tarihi : Google News
Gebze KAISİAD Dayanışma Gecesi

Merkezi Kocaeli Gebze’de bulunan Kars Ardahan Iğdır Sanayici ve İşadamları Derneği (KAISİAD) Başkanı Meşaik Karakuş ev sahipliğinde birlik ve beraberlik gecesi düzenledi.

Kars Ardahan Iğdır Sanayici ve İş Adamları Derneği (KAISİAD) Kocaeli Gebze’de düzenlediği birlik ve beraberlik gecesinde bir araya geldiler. Yoğun bir katılımla gerçekleşen geceye Gebze KAISİAD Başkanı Meşaik Karakuş ve yönetimi ev sahipliği yaparken, dernekte üye olarak yer alan iş adamları da geceye sponsor olarak destek sundular. Programa Dernek üyeleri ve yönetimi aileleri ile birlikte katılırken, bölge STK ve Siyasi Parti temsilcileri de yoğun ilgi gösterdi.

Gebze KAISİAD’ın kuruluşunda katkısı alan Av.Ufuk Ekinci, Göreve devam eden Yönetim Kurulu üyesi Yakup Kaya, Genel Sekreter Şamil Yalçın ve İkinci Başkan Nasrettin Bavaş’ı sahneye davet eden Başkan Karakuş hepsine teşekkür ederek: “Bugün emeği paylaşan, sermayeyi paylaşan ve gönülleri bir eden bu özel yapıya hizmet eden çok önemli isimler var aramızda izninizle onları da sahneye almak istiyorum” diyerek dernek yönetim kurulu üyesi  Muhasip üye, Hüseyin Karadeniz, Başkan Yardımcısı Resul Orman, Başkan Yardımcısı Osman Adıgüzel Başkan Danışmanı Celal Çelikbilek,Türksen Koç, Ercan Doğru, Okay Ağyol, Birol Çiçek, Ahmet Subaşı, Sevim Aydın, Burak Kaya,Selçuk Koç’ u  sahneye davet etti. Akabinde konuşmasına devam eden Karakuş, Kocaeli KAISİAD Yöneticisi Ayten Süleymanoğlu, Gebze KAI Derneği Başkanı Metin Baytöre, Darıca Ardahanlılar Derneği Başkanı Bülent Işık, Darıca Karslılar Dernek Başkan Vekili Adanan İşçi, Sarıkamış Beyaz Umut Derneği Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz ve Köy derneklerini temsilen başkan İsmet Mamo’yu sahneye davet ederek geceye katılımlarından dolayı teşekkür etti.

Gebze KAISİAD Başkanı Meşaik Karakuş; “Bu özel günde birlik ve beraberliğimize katkı sunan buraya kadar gelerek bizleri yalnız bırakmayan herkese teşekkürlerimi sunuyorum. KAISİAD doğduğumuz yerden doyduğumuz yere hizmet eden önemli bir harekettir. Aslında KAISİAD bir yol hikayesidir ve bu hikayenin yazarları vardır. Şimdi sahneye bu hikayenin ilk yazarları olan isimleri çağıracağım. Ülkemiz bir kültür mozaiği aynı doğduğumuz kentler gibi. Bugünde bir kültür kaynaşması yaşatmak adına özel bir program tertip ettik. Şimdi sözü fazla uzatmadan ülkemizin kültürlerinden olan sıra gecesi ekibini sahneye davet ediyorum ve hepinize iyi eğlenceler diliyorum” dedi.Başkan Meşaik Karakuş’un konuşmasının ardından ise program sıra gecesi ekibinin sahne performansı, halaylar ve yöresel ikramlar eşliğinde devam etti. Programa katılım sağlayanlar dernek yönetimine emeklerinden ötürü teşekkürlerini sunarak geceden ayrıldı.

 

YORUM YAP