DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

Gamze Akkuş İlgezdi, Hakkında Yapılan Haberler İçin Açıklama Yaptı

Yayınlanma Tarihi : Google News
Gamze Akkuş İlgezdi, Hakkında Yapılan Haberler İçin Açıklama Yaptı

CHP Genel Başkan yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Gamze Akkuş İlgezdi, hakkında bazı ulusal gazete ve haber sitelerinde çıkan haberler ile ilgili sosyal medya sayfasından açıklama yaptı.

Gamze Akkuş İlgezdi’nin açıklaması şöyle:

KAMUOYUNA DUYURU

Son günlerde bazı gazete ve internet siteleri ile sosyal medya üzerinden yapılan yalan haberler karşısında açıklama yapma zorunluluğu doğmuştur.

Siyasi kimliğim üzerinden şahsımı ve Cumhuriyet Halk Partisini hedef alan haber ve yorumlar gerçeği yansıtmadığı gibi şahsımla da ilgisi yoktur. Konunun muhatabı olan Kamu Kurumu tarafından gerekli açıklama yapılmıştır. Durum böyleyken ahlaki değerlerle örtüşmeyen ve karalama kampanyasına dönüşen bu algı operasyonuyla siyasi çıkar elde etmek isteyenler karşısında hukuki haklarımı sonuna kadar kullanacağımın bilinmesini isterim.

Gerçekle bağdaşmayan bu iddiaları ortaya atanlar, yayanlar ve sosyal medya üzerinden bir linç kampanyası sürdürme çabasında olanlarla yargı önünde mücadele edeceğimi ve süreci sonuna kadar takip edeceğimi kamuoyunun bilgisine saygılarımla arz ederim.

YORUM YAP