DOLAR 32,3008 % -0.03
EURO 35,0677 % 0.35
STERLIN 41,5301 % 0.23
FRANG 36,0418 % -0.26
ALTIN 2.398,40 % -0,69
BITCOIN 67.796,00 0.001

Bülent Kaya; Kısa bir süre içinde hedeflerimizi yakaladık

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi : Google News
Bülent Kaya; Kısa bir süre içinde hedeflerimizi yakaladık

Bülent Kaya’nın işletmeciliğini yaptığı, Ankara’nın beş faklı bölgelerinde yer alan Nikâh, Balo, Düğün, Nişan, Kına, Sünnet ve toplantı organizasyonların yapıldığı salonları marka olma yolunda hızla ilerliyor. Siyasal Yaşam gazetesi imtiyaz sahibi Erkan Sarıkaya, Bülent Kaya’ya Ardahan’dan çıkıp Ankara’da dev organizasyonlara ev sahibi yapmanın başarısını sordu.

Siyasal Yaşam: Bize kendinizi ve sektöre nasıl girdiğinizi anlatırmısınız ?

Bülent Kaya: 1978 Ankara doğumluyum. Aslen Ardahanlıyım. Evli ve iki çocuk babasıyım. Mersin Üniversite İşletme Fakültesi mezunuyum, 2007  yılında serbest Muhasebeci Mali Müşavir unvanını alarak 2007-2010 yılları arası İnşaat Firmasında Muhasebe müdürü olarak çalıştım. 2010 yılından sonra Ticarete atılmak ve kendi işimi yapma kararı aldım. Çalışmış olduğum inşaat firmasından da edindiğim tecrübeler ile ana faaliyet konusu iş makineleri kiralama işi olan Aile Şirketimizi kurduk. Babamız Sait Kaya’nın bıraktığı ‘’ Dürüst esnaf ‘’ Mirası ile kısa bir süre içinde hedeflerimizi yakaladık. Ana faaliyet konumuzun yanında 2014 yılında da Organizasyon faaliyetleri sektörüne girdik. Şuan Ankara’nın çeşitli bölgelerinde beş farklı mekânımızla Nikâh, Balo, Düğün, Nişan, Kına, Sünnet ve toplantı gibi insanların özel günlerinin unutulmaz kılmak adına çaba harcıyoruz.

Siyasal Yaşam: Yeni sezonda misafirlerinizi hangi yeniliklerle karşılayacaksınız ?

Bülent Kaya:  Yeni Sezonda Misafirlerimizi cazip kampanyalar ile daha uygun fiyata en iyi kaliteyi sunma prensibimizle çıktığımız bu yolda insanların özel anlarını kusursuz kılacak tüm yenilikler ile karşılama çabası içerisindeyiz.

Siyasal Yaşam: Başka sektörlerde yer alma gibi planınız var mı ?

Bülent Kaya:  İki faaliyetimiz dışında şimdilik başka bir sektör düşünmüyorum. Bulunduğumuz sektörlerin en iyisi olma çabası içerisindeyiz

Siyasal Yaşam: Ankara dışında bir çalışmanız var mı ?

Bülent Kaya:  Ankara dışında herhangi bir faaliyetimiz yoktur.

Siyasal Yaşam: Özellikle belirtmek istediğiniz bir mesajınız var mı ?

Bülent Kaya:  Ben Ardahan Göle İlçesi Büyük Altunbulak’lı olmaktan gurur duyuyorum tüm Ardahanlı hemşehrilerime saygı ve sevgilerimi sunarım.

YORUM YAP