DOLAR 32,3087 % -0.04
EURO 34,9186 % -0.09
STERLIN 41,5736 % 0.13
FRANG 36,1361 % -0.04
ALTIN 2.388,81 % -1,09
BITCOIN 66.868,76 -3.08

Battal İlgezdi Gönüllülerden Büyük Destek

Yayınlanma Tarihi : Google News
Battal İlgezdi Gönüllülerden Büyük Destek

Ataşehir Silence Hotel’de gerçekleşen gecede “Battal İlgezdi Gönüllüleri”nin coşkusu geceye damga vurdu. Her kesimden ve her partiden insanın oluşturduğu “Battal İlgezdi Gönüllüleri” topluluğu bir belediye başkanının seçildikten sonra partisinin olmadığını gördükleri İlgezdi’ye destekleriyle tarih yazdılar.

“Battal İlgezdi Gönüllüleri” Gecesinde Mahşer Kalabalığı Yaşandı

Üçüncü dönem belediye başkanlık seçim çalışmalarını yaşayan Ataşehir Belediye Başkanı ve CHP Ataşehir Belediye Başkan Adayı Battal İlgezdi ve ekibi bu dönem gördükleri desteğin şimdiye kadarkilerin en coşkulusu ve en kalabalığı olduğunu belirttiler. Şimdiye kadar yapılan tüm seçim çalışmaları etkinliklerinde gerek salonlar, gerek meydanlar, gerekse seçim irtibat ofisi açılışları 2009’dan beri görülen en büyük kalabalıklara ev sahipliği yapıyor. “Battal İlgezdi Gönüllüleri” gecesinde görülmemiş bir kalabalığın başka bir sürprizi de yeni evlenen çiftin düğün salonundan çıkıp, İlgezdi’ye destek olmaya gelmeleri oldu. Mutlu bir geleceğe ilk adımlarını attıkları güne yarınlarına sahip çıkan ve yarınlar için çalışan, üreten İlgezdi’ye destek olan çift geceye büyük bir renk kattı. Renkli gecede ayrıca Battal İlgezdi sahneye çıktığında salondakiler bir ağızdan “Kimseyi tanımadım ben, senden daha güzel” isimli şarkıyı söyleyerek sürpriz yaptılar.

“BU BAĞ AFİŞ SÖKMEKLE PANKARTLARI KALDIRTMAKLA YOK OLUR MU?”

Battal İlgezdi, “Battal İlgezdi Gönüllüleri” gecesinde şehit düşen askerlere ve Yeni Zelanda da camiye yapılan saldırı sonucu hayatını kaybeden müslümanlara rahmet ve yakınlarına sabır dilediği konuşmasında, Ataşehir’de gerçekleştirilmesi planlanan merkezlerin açılışlarını ve ardındaki konseri bu nedenle iptal ettiğini belirtti. Ayrıca İlgezdi konuşmasında ülkeyi yönetenlerin, yine ülkenin gidişatından şikâyet etmelerine dikkat çekti. İlgezdi: “17 mahalleden her yöreden, her siyasetten dostlarımız burada; iyi ki geldiniz. İyi ki varsınız. Sevgili dostlarım; ben sizlerin desteğini 2009’da ve 2014’te aldım. Şimdi de 2019’da hem İstanbul’da hem de Ataşehir’de alacağımızı biliyoruz.”

“TÜRKİYE ŞUAN ATAŞEHİR’DE”

“Bildiğiniz gibi bu ara Ataşehir’e çok misafirlerimiz geliyor. Bakanlarımız gelip yetkilerini kullanıp imar çıkarıyorlar. Ama şunu bilin ki; sizler olduğunuz müddetçe Ataşehir’i kimse sizlerin elinden alamaz. Bizler Ataşehir’le bir gönül bağı kurduk. Benim ortalıktaki afişlerimi sökmekle o bağı koparamazlar. Buradaki sevgiyi gelip görsünler bu bağ afiş sökmekle pankartları kaldırtmakla yok olur mu?”

“ATAŞEHİR’DE BAŞLATTIĞIMIZ BARIŞ VE KARDEŞLİĞE TÜM TÜRKİYE’NİN İHTİYACI VAR”

“Bu seçimi kimsenin farklı bir noktaya çekmeye hakkı yok! Ülkeyi kendileri yönetiyor. Hem kendileri yönetiyor hem de kendileri şikâyet ediyorlar. Burada her görüşten arkadaşlarım var. Burası Türkiye tablosu, Türkiye şuan Ataşehir’de… Benim sevgi, kardeşlik, barış projemin ta kendisi burada… Ben sizlerle gurur duyuyorum. Allah sizleri başımızdan eksik etmesin. Ataşehir’de başlattığımız barış ve kardeşliğe tüm Türkiye’nin ihtiyacı var. İnşallah bu seçimde tüm Türkiye’de sevgi, barış ve kardeşlik anlayışı kazanır. “

Ayrıca gecede “Battal İlgezdi Gönüllüleri” grubunda yer alan bazı vatandaşlar neden İlgezdi’ye gönül verdiklerini şöyle açıkladılar:

“BU MEMLEKETE BATTAL İLGEZDİLER LAZIM”

Gönüllülerden Hasan Ersönmez: “ Ben koyu bir kuşçuyum, yardımseverim. Battal İlgezdi benim partim halk diyor ya, aynen doğru söylüyor. Bu adam; gönlü hak, partisi halk, alnı ak, gözü tok bir başkan. Ben Ak Partili olarak böyle bir başkanın Ak Partili olmadığına üzülüyorum. Elimde değil. Bu memlekete Battal İlgezdiler lazım. Ne kadar gariban varsa, hasta varsa; hepsinin tespit edilmesine, hasta yatağının altlığına kadar verilmesinden tedavi masrafının aylık bağlanmasına kadar bizzat şahit oldum. O yüzden Battal İlgezdi’ye, adaletli olduğu için, merhametli olduğu için, halkın başkanı olduğu için, parti gözetmeden kim olduğuna bakmadan hizmet yaptığı için Battal İlgezdi’ye gönül verdim.”

“GÖNÜL VERDİK”

Neden Battal İlgezdi’ye gönül verdiklerini anlatan başka bir gönüllü grubundan vatandaş ise konuşmasında şu cümlelere yer verdi: “Herkesi kucaklayan herkesin başkanı olabilen bir insan olduğu için Ataşehir’in her kesimiyle kendisine gönül verdik. Öncelikle halkın adamı kendisi, bizim ağabeyimiz, Battal Başkanımız. Sağcısını, solcusuna hiçbir ayrım yapmadan yardım yapan bir insandır. Ben bir vatandaşım onu yakından tanımam. Battal İlgezdi gerçekten halkın adamı. Ben onu destekliyor ve güveniyorum. İnşallah yeniden seçilecek. Her yaştan Ataşehirli olarak; halk adamı olduğu için, bize halktan biri olarak yaklaştığı için onu destekliyoruz.”

YORUM YAP