DOLAR 32,2157 % 0.03
EURO 35,1120 % 0.26
STERLIN 41,0058 % 0.15
FRANG 35,4524 % 0.13
ALTIN 2.532,66 % 1,28
BITCOIN 67.037,28 -0.168

Battal İlgezdi, “Ataşehir İstanbul’un merkezi olacak”

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi : Google News
Battal İlgezdi, “Ataşehir  İstanbul’un merkezi olacak”

Cumhuriyet Halk Partisi Ataşehir İlçe Örgütü, Ataşehir Belediye Başkanı ve CHP Ataşehir Belediye Başkan Adayı Battal İlgezdi’nin de katıldığı moral gecesinde bir araya geldi.

Gecede tezahüratlarla karşılanan CHP Ataşehir Belediye Başkan Adayı Battal İlgezdi şu sözleri kaydetti:”10 yıl önce yaktığımız ışığın sönmesini istemiyoruz. 2009’da yüzde 41, 2014’da yüzde 49 buçukla kazandık, şimdi de yüzde 60 alacağız. Ataşehir’i yüzde 60 oyla kazanacağız. Önümüzdeki süreçte Büyükşehri de alacağız, Ataşehir’i planlayacağız ve Ataşehir  İstanbul’un merkezi olacak.

Seçime beş kala Ataşehir’e gelip çözülemeyen sorunları çözeceğiz diyorlar. Mahallelerin imar planları bazıları tarafından seçim yatırımı olarak görülüyor. Büyükşehirde sayın Ekrem İmamoğlu kazandığında, hiçbir ilçeye ayrım yapılmayacak, benim çektiğimi onlar yaşamayacak.” dedi.

Ataşehir Belediyesi’nin on yıl boyunca ilçede yaptığı projeler ve hizmetlerin de anlatıldığı geceye; Patron Orkestrası ve Özgür Akdemir müzikleriyle renk kattı.

Geceye katılanlara hitap eden CHP Ataşehir İlçe Başkanı Hakkı Altınkaynak, parti örgütü olarak 31 Mart sabahına hazır olduklarını belirterek başladığı konuşmasında şunları söyledi: “Sandıklar halk iradesini yansıtır ve göreve seçilenlere herkes saygı duyar. 10 yıldır Ataşehir’de kurucu belediye başkanımız Battal İlgezdi ve ekibiyle Ataşehir’de hizmet veriyoruz. Önümüzdeki dönemde de bu kenti yönetmeye talibiz. Hem genelde hem yerelde çok çalışacağız, halkımıza doğruları anlatıp doğruları yansıtacağız. Ülkemizin aydınlık yarınlara ulaşabilmesi için çok çalışacağız. Umutsuzluğa kapılmayacağız, çünkü umut biziz. Büyükşehir’de ve Ataşehir’de biz kazandığımızda ülkemiz bir nefes alacak.”

YORUM YAP