DOLAR 32,2898 % -0.07
EURO 34,9442 % -0.06
STERLIN 41,3211 % -0.26
FRANG 36,1521 % 0.05
ALTIN 2.385,12 % -1,24
BITCOIN 66.708,01 -4.32

Battal İlgezdi, Ardahanlılar İle Buluştu

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi : Google News
Battal İlgezdi, Ardahanlılar İle Buluştu

Merkezi İstanbul Ataşehir K. Bakkalköy’de bulunan, Ataşehir Ardahan İl Derneği Bostancı Green Park Otel’de 15 Mart Cuma akşamı dayanışma gecesi düzenledi. Geceye katılan CHP Ataşehir Belediye Başkan adayı Battal İlgezdi’ye Ardahan’ın Dünyaca meşhur olan Damal Bebeği hediye edildi. Ayrıca Ataşehir Ardahan İl Derneği Kadın Kolları Başkanı Sevgi Sarıtaç Yılmaz, kendisinin yaptığı Mustafa Kemal Atatürk yağlı boya resmi Başkan İlgezdi’ye hediye etti. Başkan İlgezdi, Ataşehir Ardahan İl Derneği’ne yer sözü verdi.

Ataşehir Ardahan İl Derneği dayanışma gecesine, CHP Ataşehir İlçe Başkanı Hakkı Altınkaynak, Ataşehir Belediye Başkanı yardımcısı Kalender Özdemir, CHP Ataşehir Belediye Meclis üyeleri Abdullah Der, Süleyman Karadağ, Ataşehir Eğitim Derneği Başkanı Turgay Kılıç ve çok sayıda Muhtar, Muhtar adayı, STK yöneticisi katıldı.

CHP Ataşehir Belediye Başkan adayı Battal İlgezdi, yaptığı konuşmada  ” Önümüzde bir yerel seçim var. 5 yılda bir yapılan bu seçim, denildiği gibi beka seçimi değil. Sonuçta bir Belediye Başkanı seçeceksiniz, bunu farklı noktalara çekmenin bir anlamı yok. taşehir’de bana soruyorlar en büyük projen nedir diye, diyorum ki herşeyi yapabilirsiniz ama bu ülkenin barışa huzura ihtiyacı var, benim en büyük projem sevgi ve kardeşlik projemdir. Her kes bir tahamül edecek 31 Mart’ta sonucu görecek. İstanbul’da genç bir arkadaşımız var. 5 yıldır Beylikdüzü Belediyesi’ni başarı ile yönetmiş Ekrem İmamoğlu’na şans vereceğiz. Ekrem İmamoğlu seçimi kesin kazanacağına eminim” dedi.

Ataşehir Ardahan İl Derneği Başkanı Ertuğrul Bulakbaşı, ” Ataşehir Ardahan İl Derneği 27  Mayıs 2017’de Ataşehir’de  kuruldu. Bir ihtiyaçtan kuruldu. Yaşadığımız gurbete gurbret elinde Ardahanlıların söz hakkı olacağı ve temsil edileceği bir dernek yoktu. İki yılık dernek olmamıza rağmen yönetiminde uzun yıllar STK’larda ve yönetiminde görev almış arkadaşlarımız yer alıyor” dedi.

YORUM YAP