DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

Başkan İlgezdi, Sokak İftarına Katıldı

Yayınlanma Tarihi : Google News
Başkan İlgezdi, Sokak İftarına Katıldı

Ataşehir Belediyesi, Ramazan ayı İftar Programları kapsamında Küçükbakkalköy Mahallesi Prestij Caddesi’nde sokak iftarı verdi. İftara Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi, Başkan yardımcısı Hüseyin Hışman, Sosyal İşler Müdürü Gürsel Sarımaden, CHP Ataşehir İlçe Başkanı Hakkı Altınkaynak ve yönetimi katıldı.

Ataşehir Belediyesi’nin hazırladığı geleneksel sokak iftarlarının, bu Ramazan’da yapılan üçüncüsü Küçükbakkalköy Mahallesi Prestij Caddesi’nde düzenlendi. Her yıl Ataşehir’in farklı mahallelerinde hazırlanan, birlikteliği ve maneviyatı artıran sokak iftarlarında binlerce vatandaş oruçlarını açıyor. Küçükbakkalköy Mahallesi Prestij Caddesi’nde gerçekleşen ve 2 bin vatandaşın aynı sofrada buluştuğu sokak iftarına Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi de katıldı.

Masaları ziyaret ederek vatandaşlara hayırlı iftarlar dileyen İlgezdi, “tüm İslam aleminin Ramazan’ı mübarek olsun. Ramazan ayı sevgi ayıdır, herkes birbirine sahip çıkmalı, yardım etmeli. Kimse evine aç gitmemeli. El birliği ile sıkıntıları aşacağız. Biz de belediye olarak Ramazan ayı boyunca mahallelerde iftar yemeği dağıtımı yapacağız ve geniş iftar sofraları kuracağız” dedi.

YORUM YAP