DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

Ataşehir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nde Bayramlaşma

Yayınlanma Tarihi : Google News
Ataşehir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nde Bayramlaşma

İstanbul Ataşehir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Kurban Bayramı nedeniyle İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü çalışanlarının bayramını kutlamak için geleneksel bayram töreni düzenledi.

Ataşehir İlçe Milli Eğitim Müdürü Ertuğrul Bilican, makam odasında yanında Şube Müdürleri Ali Eroğlu, Ercan Metin ve Vefa Vedat Budak ile birlikte çalışan personeli kabul ederek bayramlarını kutladılar.

Bayramlaşma töreninde bir konuşma yapan, Ataşehir İlçe Milli Eğitim Müdürü Ertuğrul Bilican; “ Her bayram döneminde bayram öncesinde personelimizle birlikte bir bayramlaşma geleneğimiz var. Bu bayramlaşma geleneğimizi de siz değerli basın mensuplarını da davet ediyoruz. Davetimize icabet ettiğiniz için sizlere de ayrıca teşekkür ediyorum. Bayramlar bizim birlik ve beraberliğimizin, dostluğun, kardeşliğin, yardımlaşmanın gündeme geldiği günlerdir. Kurban Bayramı da hep birlikte idrak edeceğiz. Kurban Bayramı’nın hepimiz için mübarek olmasını, birliğimize, beraberliğimize, yardımlaşmamıza, kardeşliğimize vesile olmasını diliyorum. Keseceğimiz Kurbanların gerçek anlamda kurban olmasını, bizi Allah’a yaklaştırma hem de birlikte yaşadığımız insanlarla yakınlaşmamıza vesile olmasını diliyorum. Bayramımızın da bizler için bayram olmasını, sevdiklerimizle güzel bir bayram geçirmemizi, kazasız belasız bir bayram olsun diyor hepinizin bayramını kutluyorum” dedi.

 

 

YORUM YAP