DOLAR 32,3113 % 0.13
EURO 34,9329 % 0.15
STERLIN 40,9202 % -0.28
FRANG 35,3693 % 0.17
ALTIN 2.413,43 % -0,33
BITCOIN 68.103,32 -0.929

ARDAFED, Hürriyet ve Sabah Gazetelerini Ziyaret Etti

Yayınlanma Tarihi : Google News
ARDAFED, Hürriyet ve Sabah Gazetelerini Ziyaret Etti

ARDAFED 1-7 Ekim’de İstanbul Maltepe’de düzenleyeceği Ardahan tanıtım günleri öncesi ziyaretlerine devam ediyor.

İstanbul Ardahan Dernekler Federasyonu (ARDAFED) 21 Eylül Ardahan gibi yüksek rakımlı olan Türkiye’nin, İstanbul’un ve Avrupa’nın en yüksek Gökdeleni Sapphire Gökdeleninin 55. teras katında Ardahanlı öğrencilere Burs katkısı sunmak için yemekli gece yapacak.

*ARDAFED ATV – Sabah Gazetesini Ziyaret Etti

Sabah Gazetesi Haber Müdürü Burak Artuner ile Sabah Gazetesi istihbarat Müdürü Ardahanlı Gazeteci Erhan Öztürk’ü ziyaret etti. ARDAFED Başkanı Gazeteci Fakir Yılmaz ve yöneticiler ile birlikte 14 Eylül Cumartesi günü Sabah gazetesine yaptıkları ziyarettte Haber Müdürü Burak Artuner ile istihbarat Müdürü Erhan Öztürk’e, Ardahan ili genel sorunları anlatıldı. Ayrıca ARDAFED tarafından düzenlenecek Sapphire Gökdeleninde Ardahanlı öğrencilere Burs için yapılacak geceye ve 1-7 Ekimde Maltepe sahilinde Ardahan tanıtım günlerine davet edildi.

*ARDAFED Hürriyet Gazetesini Ziyaret Etti

Hürriyet Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Ateş Yalazan’ı makamında ziyaret edip, Ardahan’ı, ARDAFED’in çalışmalarını anlatan İstanbul Ardahan Dernekler Federasyonu Yöneticileri ve ARDAFED Kadın Komisyonu Üyeleri başta Ardahan’a acil olarak gereken Havaalanı, KTB Demir yolunun Ardahan’a uzatılması, Yalanızçam/Uğurludağ Kayak tesislerinin turizm sektörüne kazandırılması düşünceleri ve projeleri ile Ardahan’ın tanıtılması gibi konular da yerel ve ulusal basından destek istediklerini belirttiler.
 
Kendisini ziyaret eden ve 21 Eylül’de Türkiye’nin ve Avrupa’nın ek yüksek gökdelenlerinden olan Sapphire Gökdelenin 55. katında bulunan terasında düzenlenecek olan, ‘Ardahanlılar Zirvede’ adlı gece ile 1-7 Ekim tarihlerinde gerçekleşecek olan ‘Ardahan’ı Tanıtma Günleri’ne gazetecileri davet eden ARDAFED yöneticilerini mütevazi kişiliği ile sonuna kadar sabırla dinleyen Hürriyet Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Ateş Yalazan ülkenin 81 vilayetinden biri olan Ardahan’ın sorunlarını ve tanıtımı konusunda kendisine ve ekibine düşen görevi bir gazeteci olarak yerine getirmeye çalışacağının sözünü verirken, üniversite öğrencilerine burs desteği için düzenlenecek olan geceye de katılacağını da belirtti.

YORUM YAP