DOLAR 32,3388 % 0.08
EURO 34,9676 % 0.04
STERLIN 41,3903 % -0.12
FRANG 36,1785 % 0.12
ALTIN 2.394,18 % -0,87
BITCOIN 66.970,53 -3.628

Ak Parti Ataşehir, Meclis Üyesi Adaylarını ve Projelerini Tanıttı

Yayınlanma Tarihi : Google News
Ak Parti Ataşehir, Meclis Üyesi Adaylarını ve Projelerini Tanıttı

Ak Parti Ataşehir İlçe Başkanlığı ve Milliyetçi Hareket Partisi Ataşehir İlçe Başkanlığı Cumhur ittifakı kapsamında Zübeyde hanım Konferans salonunda Ataşehir Belediye meclis üyesi adayları ve Ak Parti Ataşehir Belediye Başkan Adayı olan İsmail Erdem tarafında projeler açıklandığı geniş kapsamlı bir tanıtım toplantısı yapıldı.

31 Mart 2019’da yapılacak yerel yönetimler seçiminde Ak Parti Ataşehir Belediye Başkan Adayı olan İsmail Erdem, Ak Parti Ataşehir İlçe Başkanlığının düzenlemiş olduğu toplantıda projelerini tanıttı. Ak Parti Ataşehir İlçe Başkanlığının Zübeyde Hanım Hizmet İçi Eğitim Enstitüsü Konferans Salonu’nda düzenlediği etkinlikte Sancaktepe Belediye Başkanı ve Ak parti Ataşehir Belediye Başkan Adayı İsmail Erdem 5 yıl süre ile yapacağı projelerini katılımcılar ve basın mensuplarıyla paylaştı.

Toplantıya; Ak parti İl Başkanı Bayram Şenocak, Ak parti Milletvekili Osman Boyraz, Ak Parti Ataşehir Belediye Başkan Adayı İsmail Erdem, İl Başkan Yardımcısı Sedat Ecin, İl Yönetim Kurulu üyesi İrem Selay Atay, Ak parti Ataşehir İlçe Başkanı Mehmet Emin Özkaya, MHP Ataşehir İlçe Başkanı Sadun Bizel, Üsküdar eski Belediye Başkanı Mustafa Kara, Belediye Meclis Adayları, İlçe Kadın Kolları Başkanı Neslihan Yurtdagül, Gençlik Kolları Başkanı Fatih Kayacı, STK temsilcileri, mahalle teşkilat başkanları ve partililer katıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından programın açılış konuşmasını yapan Ak Parti Ataşehir İlçe Başkanı Mehmet Emin Özkaya; “Bir aydan az zaman kaldı. 31 Mart gecesi Ataşehir ’de birlikte bayramı geçireceğiz. Son günlerimizi birlikte çalışarak geçireceğiz ve 1 Nisanda hep beraber bahara merhaba diyeceğiz” dedi.

Cumhur İttifakının ortağı olan MHP Ataşehir İlçe Başkanı Sadun Bizel de; “1 Nisan sabahı İsmail Erdem’i belediye başkanlığı koltuğuna oturtacağız. Biz ilçe teşkilatı olarak Genel merkezimizin verdiği talimatla yanındayız ve sahalardayız” diye konuştu.

Milletvekili Osman Boyraz ve İl Başkanı Bayram Şenocak, yaptıkları selamlama konuşmalarında 31 Mart seçimlerinin önemine vurgu yaptılar.

İsmail Erdem, projelerini tanıtımın ardından projelerle ilgili soru cevap kısmına programında yer vermediği için yeni dönem meclis üyesi adayları ismen sahneye çağırılarak protokol ile birlikte hatıra fotoğrafı çekmeleriyle program sona erdi.

İsmail Erdem’in tanıtımını yaptığı projeleri şunlar:

Ataşehir Cumhuriyet Kent Meydanı, Ataşehir Millet Bahçesi, Ataşehir Millet Bahçesi, Ataşehir Kongre ve Nikah Salonları, Opera ve Sanat Merkezi, Stratejik Şehir Araştırmaları Merkezi, Cumhuriyet Müzesi ve Kurtuluş Savaşı Panoraması, Ataşehir Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Ataşehir Hükümet Konağı, Ataşehir Astronomi ve Bilim Merkezi, Ortaöğretim Okulu ve Zemin Altı Otoparkı, Mesleki, Teknik Eğitim Merkezi ve Zemin Altı Otoparkı, Kayışdağı Sosyal Tesisleri, Kayışdağı Seyir Terası ve Teleferik Hattı, Kayışdağı Akrobasi ve Macera Bahçesi, Konsept Çocuk Bahçeleri, Spor Tesisi ve Zemin Altı Otoparkı, İçerenköy Spor Kompleksi, Esatpaşa Spor Kompleksi, Sporcu Performans Laboratuvarı, Ataşehir Stadyumu, Ataşehir Trafik Eğitim Alanı, Darülaceze Fizik Tedavi ve Tıp Merkezi, Ataşehir Spor Akademisi, Ataşehir Gençlik Akademisi, Ataşehir Finans Müzesi,Trafiği Rahatlatacak Cadde, Meydan, Kavşak ve Alt Geçit Düzenlemeleri, Bisiklet Yolları ve Yürüyüş Parkurları, Semt Otoparkları, Ücretsiz Ring Seferleri, Kapalı Semt Pazarları, Organik Pazar, Bilgi Evleri ve Etüt Merkezleri, Ataşehir Kütüphanesi ve Kültür Yayınları, Sokak Kütüphaneleri, Kültür Turları, Mahalle Konakları ve Taziye Evleri, Semt Poliklinikleri, Aile Sağlığı Merkezleri, Engelliler Rehabilitasyon Merkezi ve Misafirhanesi, Ataşehir Güngörmüşler Konağı, Bağımlılık Danışma ve Rehabilitasyon Merkezi, Çocuk Yuvası, Kayışdağı Çeşmelerinin Restorasyonu, Hayvan Barınağı, Sevgi Mağazası, Aşevi, Öğrenci Yurtları, Ataşehir Sosyal Hizmet Merkezi, Kurbağalıdere ve Çamaşırcı Deresi

YORUM YAP