Anasayfa / Kültür Sanat / Ümraniye Belediyesi’nden Sanat Günleri

Ümraniye Belediyesi’nden Sanat Günleri

Ümraniye Belediyesi Kültür ve Sanat Merkezi Bir Serginin Daha Açılışına Ev Sahipliği Yaptı

Ümraniye Belediyesi tarafından düzenlenen Sanat Günleri’nin bu ayki programında Nurettin Boydak, Abdullah Kibritçi ve Burak Berberoğlu’nun fotoğraflarının yer aldığı Dünyada Göç “Göğü Çadır Eyleyenler” isimli fotoğraf sergisi sanatseverlerle buluştu.

Ümraniye Belediyesi tarafından düzenlenen Sanat Günleri’nin bu ayki programında Nurettin Boydak, Abdullah Kibritçi ve Burak Berberoğlu’nunfotoğraflarının yer aldığı Dünyada Göç “Göğü Çadır Eyleyenler” isimli fotoğraf sergisi sanatseverlerle buluştu.

Ümraniye Belediyesi Kültür ve Sanat Merkezi bir sergiye daha ev sahipliği yaptı. Yıl içinde hazırlamış olduğu zengin kültür-sanat ajandasıyla dikkat çeken Ümraniye Belediyesi, bu kez Nurettin Boydak, Abdullah Kibritçi ve Burak Berberoğlu’nun fotoğraflarının yer aldığı Dünyada Göç “Göğü Çadır Eyleyenler” isimli Fotoğraf Sergisinin açılışını gerçekleştirdi. Serginin açılışına Ümraniye Belediye Başkan Yardımcısı Mesut Özdemir, sanatçılar ve sanatseverler katıldı.

Ümraniye Belediye Başkan Yardımcısı Mesut Özdemir ve beraberindeki protokol, Dünyada Göç “Göğü Çadır Eyleyenler” isimli Fotoğraf Sergisinin kurdelesini keserek açılışını gerçekleştirdi.

Yaklaşık 78 eserin yer aldığı Dünyada Göç “Göğü Çadır Eyleyenler” isimli fotoğraf sergisi bir ay süresince Ümraniye Belediyesi Kültür ve Sanat Merkezinde sanatseverlerin ziyaretine açık olacak.

Göz Atın

Bursa Büyükşehir Belediyesi Kitap Fuarı Başlıyor

 Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından bu yıl ikincisi düzenlenen ve Türkiye’nin önde gelen yayınevleri, sahafları ve …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir