Home / Gündem / Süreyya Cinik, Siyasetçi ve İş İnsanlarını İftarda Buluşturdu

Süreyya Cinik, Siyasetçi ve İş İnsanlarını İftarda Buluşturdu

KAISİAD Kurucu Başkanı Süreyya Cinik, Bölge İş insanları ve hemşehrimiz Şişli Belediye Başkanı Muammer Keskin’i iftar yemeğinde ağırladı.

Süreyya Cinik yaptığı açıklamada ”Kars, Ardahan, Iğdır İş İnsanları kuruyucu üyeleri yaklaşan 23 Haziran İBB Başkanlığı seçimleri ve yeni seçilen hemşehrimiz Şişli Belediye Başkanı Muammer Keskin’inde katıldığı iftar yemeğinde birlik ve beraberliğimizin devamını, bölgemize yardım, yatırım ve turizm olarak döneceğine eminim. Ayrıca İstanbul’da birbirini tanımayan İş insanların tanışması, kaynaşması, yine bölgemize menfaat sağlayan Lobilerin oluşmasına katkı sunacağı inancıyla İftar yemeğimize ev sahipliği yapan Merih Restaurant sahibi Özcan Yıldız’a ve katılımcılara teşekkür ediyorum” dedi.

Süreyya Cinik’in organizasyonunu yaptığı İftar yemeğine Şişli Belediye Başkanı Muammer Keskin, CHP İstanbul Milletvekili Gürsel Tekin, CHP İstanbul 2. bölge koordinasyon Başkanı ve eski Milletvekili Çetin Soysal, CHP Kars Milletvekili adayı Bülent Aras, CHP Beyoğlu Meclis üyesi Reyhan Meral ve İş insanları Ahmet Keske, Hakkı Demir, Cemal Avcı, Mehmet Saçu, Veysel Çamlı, Av. Ergun Özer, Mahmut Şenel, Yılmaz Ağbulak, Turgay Zorba, Kanal58 sahibi Mehmet Erdağdı ve çok sayıda bölge iş insanı katıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.