Anasayfa / Gündem / Kafuli Balık Restaurant, Taze Balık Çeşitleri ile Hizmetinizde

Kafuli Balık Restaurant, Taze Balık Çeşitleri ile Hizmetinizde

İstanbul Ataşehir’de hizmet veren Kafuli Balık Restaurant, Eylül ayında Balık avlama yasağının bitmesiyle taze Balık çeşitlerini müşterilerin beğenisine sunmaya başladı.

Kafuli Balık Restaurant, İç mekan 160 kişi bahçe 200 kişi toplantı ve organizasyonlar için çok uygun mekanlar ile günlük taze ve bol çeşit Balık ürünleri ile nezih bir ortamda, pandemi sürecinden sonra yeniden müşterilerine hizmet vermeye başladı.

Kafuli Balık Restaurant işletmecisi Halil Demir, yaptığı açıklamada ”Balık yemek bir kültür olduğu gibi, pişirmek ve sunumu da bir kültürdür. Balık yemeyi kültür edinmiş kişiler için Kafuli Balık Restaurant, Sarıyer’den sonra Ataşehir’de hizmet vermeye başladık. Ailenizle birlikte hoş ve ferah bir ortamda vakit geçirirken, bir yandan da enfes balık çeşitlerinin lezzetlerini tadabilirsiniz. Kafuli Balık Restaurant, Tercübeli personelimiz ve kaliteli hizmet anlayışı ile Balık severler için buluşma noktası olmaya aday bir mekan haline geldi. Kafuli balık Restorant Balık mantısı, Balık dolması gibi kendisine özgü lezzetleriyle şimdiden ünlülerin uğrak mekanı oldu. Kafuli Balık Restaurant, fiyatlarıylada oldukça iddialı. Sosyal mesafeya uyumlu masa düzeni açık alan güzel şık bir bahçemiz var herkese gönül rahatlığıyla gelebilir” dedi.

Adres:  Kafuli Balık Restaurant, Atatürk Mah. Turgut Özal Bulvarı No: 2 Sky Towers  Ataşehir / İSTANBUL

Göz Atın

İBB teknolojiyi genç yetenekleri yakalıyor

Bilgi teknolojileri alanında genç insan kaynağı yetiştirmek amacıyla 30 adayla ‘İBB Tech Gelecek’ programı başlatıldı. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir