Anasayfa / Gündem / Kafuli Balık Restaurant, Yeniden Misafirlerini Ağırladı

Kafuli Balık Restaurant, Yeniden Misafirlerini Ağırladı

Kafuli Balık Restaurant, İç mekan 160 kişi bahçe 200 kişi toplantı ve organizasyonlar için çok uygun mekanlar il günlük taze ve bol çeşit Balık ürünleri ile nezih bir ortamda, pandemi sürecinden sonra yeniden müşterilerine hizmet vermeye başladı.

Kafuli Balık Restaurant işletmecisi Halil Demir, yaptığı açıklamada ”Balık yemek bir kültür olduğu gibi, pişirmek ve sunumu da bir kültürdür. Balık yemeyi kültür edinmiş kişiler için Kafuli Balık Restaurant, Sarıyer’den sonra Ataşehir’de hizmet vermeye başladık. Ailenizle birlikte hoş ve ferah bir ortamda vakit geçirirken, bir yandan da enfes balık çeşitlerinin lezzetlerini tadabilirsiniz. Kafuli Balık Restaurant, Tercübeli personelimiz ve kaliteli hizmet anlayışı ile Balık severler için buluşma noktası olmaya aday bir mekan haline geldi. Kafuli balık Restorant Balık mantısı, Balık dolması gibi kendisine özgü lezzetleriyle şimdiden ünlülerin uğrak mekanı oldu. Kafuli Balık Restaurant, fiyatlarıylada oldukça iddialı. Sosyal mesafeya uyumlu masa düzeni açık alan güzel şık bir bahçemiz var herkese gönül rahatlığıyla gelebilir” dedi.

Adres:  Atatürk Mah. Turgut Özal Bulvarı No: 2 Sky Towers  Ataşehir / İSTANBUL

 

Göz Atın

İstanbul ARDAFED, Yeni Yönetimi Yol Haritası Beli Oldu

İstanbul Ardahan Dernekler Federasyonu (ARDAFED) 25 kişil yönetim kurulu, 12 Eylül’de yapılan 4.Olağan kongresi ardından ilk …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir