Anasayfa / Sivil Toplum Kuruluşları / Göle Dernekleri Kahvaltı Programında Buluştu

Göle Dernekleri Kahvaltı Programında Buluştu

Merkezi İstanbul Esenyut’ta bulunan Ardahan Göle kültür ve Dayanışma Derneği, 7 Kasım Pazar günü Köy Dernekleriyle kahvaltılı toplanıda buluştu.

İstanbul Göle Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Bülent Sarıtaç, Ardahan Göle ilçesinden 34 Köy Denek başkanıyla bir araya geldiği kahvaltılı toplantıda yapacakları dayanışma gecesine tüm Köy Dernekleri dahil etmek ve geleneksel Futbol Turnuvası için Köy Dernekleri ile istişare yapmak olduğunu belirtti.

Başta Göle ve Köprülü Beldesi Ormanlarıda yapılan ağaç kesimi ile Pandemi sürecinde yaşanan sorunlar toplantıda tartışıldı.Toplantıya Göle Dernekler Federasyonu genel başkanı Ertekin Baysan, Göle dernek Başkanı Bülent Sarıtaç, Göle Kadın Meclisi Dernek başkanı Türkan Deli, Köprülü Beldesi Derneği Başkanı Erol Özkurt Göle köy yeni ve eski dernek bakanları ve yönetim kurulu üyeleri katıldı. Göle Dernek Başkanı Bülent Sarıtaç, yapacakları büyük buluşma ve dayanışma gecesi için Köy dernek başkanlarından destek isteyerek gecede Kaz eti ikram edileceğini açıkladı.

Göz Atın

Maltepe Ardahanlılar Derneği 19 Mayıs’ta konser düzenleyecek

Merkezi İstanbul Maltepe’de bulunan ve Başkanlığını Yaşar Geler’in yaptığı Maltepe Ardahanlılar Derneği, Çıldır ve Ardahan’ın …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir