Anasayfa / İstanbul / Esenyurt Belediyesi’nden İstihdam Protokolü

Esenyurt Belediyesi’nden İstihdam Protokolü

Esenyurt Belediyesi ve Esenyurt Üniversitesi arasında imzalanan protokolle ESBİM aracılığıyla üniversitenin mezunlarının istihdamına yardımcı olunacak.

Esenyurt Belediyesi ve Esenyurt Üniversitesi arasında Akademi Günleri işbirliği protokolü imzalandı. Protokol çerçevesinde, Esenyurt Üniversitesi ile Esenyurt Belediyesi arasında gerçekleşecek işbirliğiyle her yıl geleneksel olarak Akademi Günleri düzenlenecek. Bu şekilde Esenyurt Belediyesi’nin istihdam alanında faaliyet gösteren birimi Esenyurt İstihdam Merkezi (ESBİM ) aracılığıyla mezun olan öğrencilerin Esenyurt’ta istihdamına yardımcı olunacak. Protokol dolayısıyla Esenyurt Üniversitesi’nde düzenlenen imza törenine Esenyurt Belediye Başkanı Ali Murat Alatepe, Esenyurt Ünivetsitesi Mütevelli Heyet Başkanı Orhan Özyurt, Esenyurt Ünivetsitesi Rektörü Prof.Dr.Sudi Apak, ESİDER Başkanı Fevzi Torolsan, Esenyurt Üniversitesi Genel Sekreteri Öğretim Üyesi Dr. Erdal Dursun ve diğer yetkililer katıldı. Esenyurt Belediye Başkanı Ali Murat Alatepe, imzalanan protokolden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “İstihdam ülkemizin en önemli konularından birisi. Biz de belediye olarak bu konuya büyük önem vermekteyiz ve vatandaşlarımızın iş bulmalarına aracılık etmekteyiz. Bu protokolle de üniversitenin mezunlarının ilçemizde iş bulmalarına aracılık edeceğiz” dedi.

Göz Atın

İETT Nostaljik Otobüslerini Taksim ve Sultanahmet’te Sergilemeye Başladı

Bu kez zamanda yolculuğa çıktılar. Onlarca yıl boyunca İstanbullulara hizmet veren emektar İETT otobüsleri ziyaretçilerini …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir