DOLAR 32,7878 % 1.53
EURO 35,1602 % 0.53
STERLIN 41,6058 % 0.85
FRANG 36,8443 % 1.98
ALTIN 2.457,99 % 2,80
BITCOIN 66.028,37 -1.201

Esenyurt Belediye Başkan Bozkurt, Vatandaşları Dinledi

Yayınlanma Tarihi : Google News
Esenyurt Belediye Başkan Bozkurt, Vatandaşları Dinledi

Göreve geldiği günden bu yana halka yakın olmaya özen gösteren Esenyurt Belediye Başkanı Kemal Deniz Bozkurt, vatandaşların sorunlarını anlattığı ve çözüm yollarının bulunduğu halk günlerini düzenlemeye devam ediyor.

Esenyurt Belediyesi Kültür Merkezi’nde  gerçekleşen Halk Günü’nde, randevu talebinde bulunan yüzlerce vatandaşın Başkan Bozkurt’la  görüşmeleri sağlandı. Halkla buluşma öncesi bir konuşma yapan Başkan Bozkurt “  Uzun yıllar sorunların dışında başka işlerle uğraşıldığı için sorunlar birikti. Biz elimizden geldiğince bu beş yıl içerisinde bu sorunları çözmek için çalışacağız. Çoğunluğunuzun isteği iş. Biz yakınmaya gelmedik sorunları çözmek için başa geldik. Bir buçuk yıllık rehabilitasyon sürecine ihtiyacımız var. Su anda sorunlarımızı çözebiliyoruz. Her gün 400- 500 kişi iş talebiyle geliyor. İş bulmak belediyenin işi değil ama biz bunu yapacağız. Beş yıl içerisinde istihdam sorununu çözeceğiz. Sanayi faktörümüz var bunu meslek edinme kurslarıyla destekleyerek işsizlik sorununu çözeceğiz. Yeniden yapılanmaya ihtiyacımız var bunun için çaba harcıyoruz.  Esenyurt Belediyesi İstihdam Merkezimizi güçlendireceğiz. Meslek edinme kursları açacağız. Sürekli sizinle birlikte olacağız “ dedi.

Belediye Başkan Yardımcıları Ali Susuz, Selçuk Günerhan, Cemal Güneysu ve Veysel Bal ve Halis Şimşek ile birlikte vatandaşların istek ve taleplerini alan Başkan Bozkurt, taleplerin hızlı ve doğru bir şekilde çözüme kavuşturulması için salonda hazır bulunan ilgili birim müdürlerine talimatlar verdi.

YORUM YAP