Home / Gündem / Erkan Gökbulut Köprülü Beldesi’nde Muhtar Adayı Oldu

Erkan Gökbulut Köprülü Beldesi’nde Muhtar Adayı Oldu

Ardahan Göle ilçesi Köprülü Beldesi, 31 Mart  2019’da yapılacak yerel seçimlerde Köprülü Belediyesi ile birlikte Köprülü Beldesi mekezi için Muhtar adayların çalışmaları devam ediyor. Köprülü Beldesi merkez Mahallesinden Muhtar adayı olan Erkan Gökbulut, ”Beldemizin sakini değil, sahibi olalım” dedi.

Köprülü Beldesi Muhtar adayı Erkan Gökbulut’un açıklaması şöyle:
Köprülü beldesi son 20 yıllık sürede birçok kamu kuruluşunu kaybetmiştir. Bu duruma çıkar sahibi kişilerle birlikte; beldemizde toplumsal sağduyunun olmaması, siyasi parti ırkçılığı, soyadı ırkçılığı ve çıkar çatışması neden olmuştur. Bu ahlak yozlaşmasına dışardan seyirci kalmamak için çağdaş ve demokrat beldemizin her karış toprağına sahip çıkacak, artık ağ tutmuş köhnemiş fikirlerle değil gençlerin çağdaş ilerici projelerini dinleyerek ortak çalışma yürüterek BAŞARACAĞIZ!
Muhtarlık görevinin yansıra seçilecek olan Belediye başkanına aşağıdaki projelerin yapılması için teklifler sunulacak ve gerekirse demokratik ve hukuki baskı uygulanacaktır.
1- Biz bu işe gençleri düşünerek girdik. genç arkadaşların kahve köşelerinde izmarit kokusu içinde kalmalarına göz yummayacağız. Belediye tekelinde HALI SAHA ve VOLEYBOL SAHASI düşüncemiz var. Bunun yansıra yine halkın sosyalleşmesi ve çağdaş bir belde için TOPLUM KÜLTÜR MERKEZİ ( içerisinde meslek kurslari,kütüphane,konferans salonu, ve salon oyunları)
2- Amaçlarımizdan biri olan her karış toprağımıza sahip çıkma sözü verdik. Yazın özellikle Karadeniz bölgesinden gelip coğrafyamızı sömürgeleştiren Arıcılara karşı kendi halkımıza kurslar vererek bal üretimini için çalışmalar başlatacağız.
3- Beldemizin en önemli sorunlarından biri olan İŞSİZLİK problemi için beldemizde et ve süt ürünleri bakımında üretim yapılacak bu alanlarda iş istihdamı sağlanacak. Bunlar için belediye başkanınayla organize hareket edeceğiz.
Tüm köprülü Beldesi halkına önemle duyurulur.
MUHTARLIK EK İŞİMİZ DEĞİL SİZE HİZMET İÇİN TEK İŞİMİZ…
Rabbim çıktığım bu yolda inşallah Muaffak eyler.

About Erkan Sarıkaya

Bizimle sosyal hesaplarımdan yada telefon numaralarımızdan iletişime geçebilirsiniz.

Check Also

Orhan Atalay, Köprülü Beldesi Kanalizasyon Çalışmalarını İnceledi

Ardahan Köprülü Beldesi’nde yapımı Mayıs ayında başlayan Altyapı Kanalizasyon çalışmalarını inceleyen AK Parti Ardahan Milletvekili …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.