DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

Çekmeköy KAI Derneği Olağan Genel Kurulu Yapıldı

Yayınlanma Tarihi : Google News
Çekmeköy KAI Derneği Olağan Genel Kurulu Yapıldı

Çekmeköy Kars-Ardahan-Iğdır Kültür ve Dayanışma Derneği Olağan Genel Kurulu Taşdelen’de bulunan Dernek merkezinde yapıldı.

Divan Başkanlığını Nejdet Yılmaz’ın üyeliğini Çetin Yıldırım ve Samet Demirkol’un yaptığı Genel Kurula Rıfat Karakaya’nın başkanlığında oluşturulan tek liste ile gidildi. Rıfat Karakaya iki dönem başkanlık yaptığını bu dönemde yarım kalan işlerinin bitirilmesi için aday olduğunu söyledi Yönetim Kurulu Faaliyet ve Denetim Kurulu raporlarının okunmasından sonra yapılan oylamada Rıfat Karakaya’nın listesi oybirliği ile kabul edildi.

Yönetim Kurulu Asil
1-Rıfat Karakaya
2- Ekrem Esmeray
3- Halis Gerbağa
4- Yalçın Demirkol
5- Engin Çelik
6- Yakup Baydar
7-Turan Gezen
Yönetim Kurulu Yedek Liste
1-Ülgen Turan
2-Yunus Görken
3-Osman Taşkın
4-Tanyıldız Kızıltepe
5-İsrafil Çabak
6- Güven Taşdemir
7- İbrahim Aksu
Denetim Kurulu Asil
1- Fehmi Akan
2-Cesim Uzgur
3-Ekrem Senem
Denetim Kurulu Yedek
1- Eşref Özdemir
2- Şentürk Özen
3- Tunay Atbaş

Genel kurulda söz alan üyeler görüş ve önerilerini belirttiler. Öneriler arasında Kadın kollarının oluşturulması ve bayan üyelerinde derneğe üye yapılması için çalışmalar yapılması, Madenler veya Taşdelen meydanında Yöresel Tanıtım düzenlenmesi için çalışma yapılması kararlaştırıldı. Genel Kurulda Çekmeköy KAI çalışmaları sonucu dernek üyesi olarak Çekmeköy Mahallelerinde muhtarlık kazanan ve seçildikleri günden bu yan yaptıkları çalışmalarla derneğin yüz akı olan muhtarlar Orkun Karakaya, Engin Çelik ve Yakup Baydar’a teşekkür edildi.

Haber / Burhan Görken

YORUM YAP