DOLAR 32,2889 % 0.19
EURO 34,9440 % 0.23
STERLIN 41,0658 % 0.06
FRANG 35,4314 % 0.37
ALTIN 2.417,43 % -0,17
BITCOIN 67.814,98 -1.142

Başkan Özer, Göle Kadınlar Meclisi Kooperatifini Ziyaret Etti

Yayınlanma Tarihi : Google News
Başkan Özer, Göle Kadınlar Meclisi Kooperatifini Ziyaret Etti

İstanbul Esenyurt Belediye Başkanı Prof. Dr. Ahmet Özer, Ardahan Göle Kadın Meclisi Derneği tarafından açılan yöresel ürünler Kooperatifi’ni ziyaret etti.

Bayramın birinci gününde Göleli Kadınlar Kooperatifi’ni de ziyaret eden Başkan Özer, burada kadınların yapmış olduğu çalışmalar hakkında bilgi alarak kültürel değerleri yaşattıkları için teşekkür etti.

Bayramların sevgiyi paylaşmak adına önemli oolduğunu belirten Esenyurt Belediye Başkanı Prof. Dr. Ahmet Özer yaptığı açıklamada “Hepinizin Ramazan Bayramı’nı yürekten kutluyorum. Zorlu bir sürecin sonunda kısa bir süre önce belediyemizi devraldık. Bayram seyran demeden çalışmalarımıza devam ediyoruz. Bayramların tabii bizim kültürde ayrı bir yeri var. En önemli yeri sevgidir. İnsanın doğasında öyle hasretler var ki paylaştığınız zaman büyür. Ona da vesile olan günler vardır. Sevgiyi paylaştığımız zaman azalmaz, çoğalır. Buna vesile olan en önemli günlerden biri bayramdır. Göleli Kadınlar Kooperatifi ile bir araya geldiğimiz bu güzel günde emekçi kadınların güçlü sesleri ve birlikte oluşturdukları dayanışma ruhu, beni derinden etkiledi. Her bir kadının mücadeleci ve emekçi duruşu büyük bir onur. Bu vesileyle kadınların hakları için daha fazla mücadele etmeye ve seslerini daha yüksek duyurmaya söz veriyorum” dedi.

YORUM YAP