Anasayfa / Son Dakika Haberleri / AK Parti’de Korkmaz Karaca’ya yeni görev

AK Parti’de Korkmaz Karaca’ya yeni görev

AK Parti 7. Olağan Büyük Kongresinde Merkez Karar Yönetim Kurulu (MKYK) listesi merak edilirken, Cumhurbaşkanlığı Ekonomi Politikalar Kurulu üyesi sıfatı devam edip aynı anda 100 kişilik MKYK listesine giren tek isim Ardahanlı hemşehrimiz Korkmaz Karaca oldu.

AK Parti’de 7. Olağan Büyük Kongre bugün yapılıyor. Kongrenin sloganı “Türkiye için güven ve istikrar” olarak belirlendi. Kongre alanına gelen AK Parti’li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, kongre salonunun dışındaki partililere seslendi.

Erdoğan, “Bugün yapacağımız tüzük tadilatıyla 50 kişilik bir Merkez Karar Yönetim Kurulu değil 75 kişilik bir MKYK ile devam edeceğiz. Ayrıca yedek olan 35 kişi de yedek olarak kalmayacak onlarda aynen asıl üyeler gibi çalışacaklar.” ifadelerini kullandı.

Merkez Karar Yönetim Kurulu (MKYK) listesi merak edilirken, Cumhurbaşkanlığı Kurul üyesi sıfatı devam edip aynı anda 100 kişilik MKYK listesine giren tek isim ise Korkmaz Karaca oldu.

Korkmaz Karaca, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, “Mevcut görev ve sorumluluklarımıza devam ederek , yepyeni bir heyecanla , yeni bir sorumluluk daha üstleniyoruz. Allah Mahçup etmesin.” diye yazdı.

Göz Atın

İzmir’de Kentsel Dönüşüm Projesi Tam Gaz Sürüyor

İzmir Örnekköy Kentsel Dönüşüm Projesi’nin üçüncü ve dördüncü etabında inşa edilecek yaklaşık bin konut için …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir