Anasayfa / Gündem / Üsküdar’ın Parlayan Yıldızı: Terlan Kaya

Üsküdar’ın Parlayan Yıldızı: Terlan Kaya

İstanbul Üsküdar Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefaleti Kooperatifi Başkanı Terlan Kaya, yaptığı başarılı çalışmalar ile pandemi sürecinde Üsküdar esnafının her zaman yanında olduğunu göstermiş oldu.

Üsküdar Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefaleti Kooperatifi Başkanı ve aynı zamanda İstanbul Sahne, perde, Film, Eğlence Yerleri, esnaf ve Sanatkarlar Odası Yönetim Kurulu Başkanı olan Terlan Kaya, ekibi ile pandemi sürecinde esnafın Kredi kullanması için gerekli bürokratik engeleri aşmaları için yardımcı olmuş bu sayede çok sayıda Esnaf Bankalardan düşük faizli kredi alma imkanı bulmuştu. Üsküdar Esnafı, Başkan Terlan Kaya için ”Üsküdar’ın Parlayan yıldızı Terlan Kaya” diyorlar.

Terlan Kaya, Ardahan Çıldır İlçesi doğumludur. Uzun yıllar önce İstanbul’a gelip ilk önce Terlan Ajans organizasyon firmasını kurmuş bir çok başarılı projeye imza atmıştı. Geçmişte bir çok STK’da görev alan Terlan Kaya, şu anda geldiği konuma ise adeta tırnakları ile kazıyarak geldi.

 

Göz Atın

Ataşehir Kayışdağı Yaratıcı Çocuk Merkezi Yıl Sonu Heyecanı

İstanbul Ataşehir Belediyesi’nin, 10 – 17 yaş arasındaki çocukları teknolojik tasarımla buluşturduğu Kayışdağı Yaratıcı Çocuk …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir