Home / Gündem / Ümraniye’de Karadeniz rüzgârı esti

Ümraniye’de Karadeniz rüzgârı esti

Yazfest 2021’in dördüncü gününde Karadeniz müziğinin sevilen ismi Ekin Uzunlar sahne aldı. Binlerce izleyici, Uzunlar’ın şarkılarıyla hoş bir akşam geçirdi.

Bu yıl ilki düzenlenen ve büyük ilgi gören Yasfest 2021, tüm coşkusuyla sürüyor. Ekin Uzunlar, etkinliklerin dördüncü gününde şarkıları ve kemençesiyle Ümraniye‘de adeta Karadeniz rüzgârı estirdi.
Ümraniye Millet Bahçesi’ndeki etkinlik alanında toplanan binlerce müziksever, Uzunlar’ın birbirinden güzel şarkılarına eşlik ederek, unutulmaz bir akşam geçirdi. Ünlü radyo programcısı Afrikalı Ali’nin sunduğu programda DJ Kaan Gökman da bir performans sergiledi.
Ümraniye Belediye Başkanı İsmet Yıldırım ve Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz da konseri izleyenler arasındaydı. Uzunlar’a plaket veren Başkan Yıldırım kısa bir konuşma yaparak, izleyicilere güzel akşam geçirmeleri temennisinde bulundu.
Yazfest 2021, Demet Akalın ve Hande Yener konseriyle son bulacak.

Ulaşım Hizmeti de Veriliyor
Koronavirüs tedbirleri alınarak gerçekleştirilen Yazfest 2021’e katılmak isteyenlere servis hizmeti de veriliyor. Dileyen vatandaşlar Haldun Alagaş Spor Kompleksi önünden 18.00/18.30/19.00/19.30 saatlerinde kalkan servisleri kullanarak etkinlik alanına ulaşabilirler. Program sonunda da tekrar Haldun Alagaş Spor Kompleksi’ne dönmek isteyen vatandaşlar, 22.00/22.30/23.00/23.30 saatlerinde Ümraniye Millet Bahçesi’nden kalkan servisleri kullanabilirler.

About Erkan Sarıkaya

Bizimle sosyal hesaplarımdan yada telefon numaralarımızdan iletişime geçebilirsiniz.

Check Also

CHP Ataşehir İçerenköy’de Aşure Dağıtı

CHP Ataşehir İlçe Başkanlığı İçerenköy Mahalle temsilciliği 10 Ağustos 2022 Çarşamba günü Muharrem ayı dolayısıyl …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.