Home / Gündem / Türkiye Belediyeler Birliği’nden Köprülü Belediyesi’ne Kepçe Aracı

Türkiye Belediyeler Birliği’nden Köprülü Belediyesi’ne Kepçe Aracı

Ardahan’ın tek Beldesi olan Köprülü Belediyesi’ne Türkiye Belediyeler Birliği 1 Kazıyıcı-Yükleyici İş Makinesi hibe etti.

Eski Göle Kaymakamı ve Köprülü Belediye Başkanığını önceki dönem vekaleten yürüten Zafer Oktay döneminde, Türkiye Belediyeler Birliği tarafından Köprülü Belediyesi’ne 1 adet Çöp aracı, 1 adet Kazıyıcı-Yükleyici İş Makinesi sözü alınmıştı. Geçen yıl Çöp Aracı Köprülü Belediyesi’ne teslim edilmişti. Kepçe aracı ise bugün Köprülü Belediyesi’ne teslim edildi. Getirilen diğer Kazıyıcı-Yükleyici İş Makinesi ise Posof Belediyesi’ne teslim edildi.

Köprülü Beldesi’nde Kazıyıcı-Yükleyici İş Makinesi teslimatında Ardahan Valisi Mustafa Masatlı, Göle Kaymakamı ve Köprülü Belediye Başkan vekili Cevat Gün ve Ak Parti Köprülü Belediye Başkan adayı Yücel Akkoç hazır bulundu.

Yerel seçimlere 15 gün kala Köprülü Belediyesi’ne hibe edilen Kazıyıcı-Yükleyici İş Makinesi aracı, sosyal medyada Ak Parti Ardahan Milletvekili Orhan Atalay’ın isteği ve Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın talimatı ile gerçekleştiği iddialarına tepkiler yine sosyal medyada Köprülü Beldesi’nde yaşayanlar cevap verdi.

About Erkan Sarıkaya

Bizimle sosyal hesaplarımdan yada telefon numaralarımızdan iletişime geçebilirsiniz.

Check Also

Ardahan Belediye Başkanı Faruk Demir, Nuri Vatan’ı Ağırladı

Türkiye’nin uluslararası alanda da en çok tanınan markaları arasında bulunan Vatan Bilgisayarın kurucusu ve yönetim …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.