Anasayfa / Sivil Toplum Kuruluşları / Terlan Kaya, Yeniden Başkan Adayı Olduğunu Açıkladı

Terlan Kaya, Yeniden Başkan Adayı Olduğunu Açıkladı

Terlan Kaya, yeniden İstanbul Sahne, Perde Film Eğlence yerleri Esnaf Odası Başkan adayı oldu.

İstanbul Sahne, Perde Film Eğlence Yerleri Esnaf Odası olağan genel kurulu 18 Ocak 2022 Salı günü Saat 13:00’de Üsküdar Bağlarbaşı Kongre ve Kültür Merkezinde yapılacak. Kongrede mevcut Başkan Terlan Kaya yeniden aday olduğunu açıkladı.

2010 yılından itibaren kayyumda olan İstanbul Sahne, Perde Film Eğlence Yerleri Esnaf Odası 500’den fazla üyesi bulunan, Türkiye’nin en önemli sanatçılarının bulunduğu İstanbul Sahne, Perde Film Eğlence Yerleri Esnaf Odası 2018 yılında yapılan olağanüstü genel kurulda Terlan Kaya Başkan seçilmişti.

İstanbul Sahne, Perde Film Eğlence Yerleri Esnaf Odası Başkanı ve aynı zamanda Üsküdar Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı da olan Terlan Kaya, her iki görevde de büyük bir özveri ve başarı devam ettiriyor.

Terlan Kaya, İstanbul Sahne, Perde Film Eğlence Yerleri Esnaf Odası’nın İstanbul’un en değerli odalarından biri haline getirmek istediğini açıkladı.

 

 

Göz Atın

Kayışdağı Eski Muhtarı Zeynel Özdemir Vefat Etti

İstanbul Ataşehir ilçesi Kayışdağı Mahallesinde 2009-2014 yıllarında Muhtarlık yapan Zeynel Özdemir Koronavirus (Covi-19)’dan hayatını kaybetti. Zeynel …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir