Anasayfa / Gündem / Terlan Kaya, Esnaf ve Sanatçıları İftarda Buluşturdu

Terlan Kaya, Esnaf ve Sanatçıları İftarda Buluşturdu

Merkezleri İstanbul Üsküdar’da bulunan İstanbul Sahne, Perde Film Eğlence Yerleri Esnaf Odası ve aynı zamanda Üsküdar Esnaf ve Sanatkarlar Kooperatifi Başkanı olan Terlan Kaya geleneksel iftar yemeğinde üyelerini ağırladı.

İstanbul Sahne, Perde Film Eğlence Yerleri Esnaf Odası ve Üsküdar Esnaf ve Sanatkarlar Kooperatifi’nin geleneksel iftar yemeği 13 Nisan 2022 Çarşamba akşamı Üsküdar Bulgurlu Semt Konağı’nda gerçekleşti.

İftar davetine belediye başkan yardımcıları, siyasi parti başkanları, sanatçılar, muhtarlar, meclis üyeleri ve çok sayıda üye katıldı. Sema gösterileri ve şiir ile musiki dinletisinin yapıldığı iftarda konuklarına teşekkür eden Başkan Terlan Kaya, esnaf, sanatkar ve sanat camiası için sürdürdükleri çalışmalarını her geçen gün geliştirdiklerini kaydetti.

Başkan Terlan Kaya, iftar yemeğine yaptığı açıklamada “Ramazan ayı birlik ve beraberliğin, kardeşliğin sofralarda bir araya gelerek paylaşımın, bereketin arttığı bir ayıdır. Bu mübarek günün bu mübarek iftar saatinde bizimle beraber oruç açma lütfunda bulunarak bizleri şereflendirdiğiniz için hepinize ayrı ayrı teşekkür ederiz.
Şahsen, Esnaf ve sanatkarlara çok önem veren birisi olarak, Sizlerle iç içe olmaktan dolayı son derece mutluyum.Bizler esnaf sanatkarlar temsilcisi olarak ; esnaf ile bürokrasi arasında köprü görevimizle esnafımızı desteklemeye, kucaklamaya ve her zaman yanlarında olmaya devam ediyoruz. Bu güne kadar yaptığımız girişimler sonucu kooperatifimiz ve Odamız esnaflarımız arasında bir aile bağı kurarak güzel bir şekilde faaliyetlerimizi yürütmekte ve esnafımızın sorunlarını çözmeye olanaklar dahilinde devam ediyoruz. İftar programının hazırlanmasında emek ve gayretini esirgemeyen yönetim kurulu ve denetim kurulu üyelerimize, personellerimize, Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen’e , Esat Kalay Başkana, Hazine destekli kredi kullanımında beraber yol yürüdüğümüz Üsküdar Halk Bankası Şube Müdürümüz Ahmet Burak Boyacıoğlu’na, İrem Muhasebe Mine Demirel’e, Eyüp Nama’ya, Kemal Nama’ya, Adem Nama’ya, Selçuk Nama’ya, Ertan Nama’ya bizlere vermiş olduğu desteklerden dolayı teşekkür ederiz.. İşlerinizde bol kazanç ve özel hayatınızda daimi mutluluk ve sağlık diliyorum..
Sözlerime son verirken Ramazan ayının tüm insanlığa hayırlar getirmesini, huzura ve barışa vesile olmasını temenni eder, saygılar sunarım”dedi.

 

Göz Atın

Ayhan Bilgen: Hedef kitlemiz muhalefete gitmeyen oy kitlesi

Kars eski Belediye Başkanı ve Türkiye’nin Sesi Partisi (SES)) Genel Başkanı Ayhan Bilgen, Siyasal Yaşam …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir