Anasayfa / Sivil Toplum Kuruluşları / Sultangazi’de Ardahan Yöresel Ürünler Festivali Sona Erdi

Sultangazi’de Ardahan Yöresel Ürünler Festivali Sona Erdi

Merkezi İstanbul Sultangazi’de bulunan ve Başkanlığını Akın Bozkaya’nın yaptığı İstanbul Avrupa Yakası Ardahanlılar Kültür ve Dayanışma Derneğinin organizasyonunu yaptığı 24 Kasım’da büyük bir katılım ile başlayan ve 28 Kasım’da sona eren Ardahan yöresel ürünleri tanıtım günleri yoğun ilgi gördü.

İstanbul Sultangazi’de Ardahan Yöresel Tanıtım Festivali geniş bir katılım ile yapıldı. Halk Müzik Sanatçıları Murat Zorba, Mine Kuş, Gülhan Yıldız, Mehmet Kılıç, Özcan Burcalı ve Erkan Ergezer’in sahne aldığı Ardahan Yöresel Ürünler festivali alanını dolduran vatandaşlarla coşturdular.
İstanbul Sultangazi Belediyesi etkinlik alanında gerçekleşen Ardahan yöresel organik ürünleri, Yöresel Kaz Eti, Kaşar Peyniri, Yeşillenmiş Çeçil Peyniri, Tereyağı, Bal, kaşar, organik ürünleri ve bütün güzellikleri sergilendiği, çeşitli kültür sanat etkinliklerinin yapıldığı tanıtım festivali görkemli bir şekilde yapıldı.
Tanıtım günleri etkinliği  Sunuculuğunu Halk Müzik Sanatçısı Erkan Ergezer ve Talip Kaya taptı.

Göz Atın

Kayışdağı Eski Muhtarı Zeynel Özdemir Vefat Etti

İstanbul Ataşehir ilçesi Kayışdağı Mahallesinde 2009-2014 yıllarında Muhtarlık yapan Zeynel Özdemir Koronavirus (Covi-19)’dan hayatını kaybetti. Zeynel …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir