Anasayfa / Gündem / STK’lardan ve İş İnsanlarından Ahmet Demirbaş’a Tepki Var

STK’lardan ve İş İnsanlarından Ahmet Demirbaş’a Tepki Var

Merkezi İstanbul Kartal’da bulunan İstanbul Ardahan İl Derneği ev sahipliğinde Ardahan Belediye Başkanı Faruk Demir 28 Ağustos 2021 Cumartesi günü kahvaltıda ağırlanmıştı.

İstanbul Ardahan İl Dernek Başkanı Ahmet Demirbaş, kahvaltı programı öncesi sosyal medya sayfasından Ardahan’a yatırım yapacak iş insanlarının davet edildiğini ve seçkin STK başkanların kahvaltıda bulunacağını duyurmuştu. Ayrıca günlük paylaşımlar yaparak yer ayırmalarını istemişti.

Toplantı sonrası alınan bilgiye göre Ahmet Demirbaş, İstanbul’daki önemnli İş insanlarını, STK başkanlarını ve Ardahanlı gazetecileri aramamış çoğunluğunu kendi Derneğenin Mahalle temsilcilerinden oluşan bir kahvaltı programı düzenlemişti. Kartal’da yapılan kahvaltıda Ardahan Belediye Başkanı Faruk Demir, iş insanlarından Ardahan’a yatırım yapılması için görüşme yapmayı beklerken Ardahan İl Derneğinin alakasız istek ve temenileri ile karşılaştığı öğrenildi. İstanbul’da önemli yatırımları bulunan iş insanları ve STK başkanları kahvaltı organizasyonu yapan İstanbul Ardahan İl Başkanı Ahmet Demirbaş’a tepki gösterdiler.

İstanbul Ardahan İl Başkanı Ahmet Demirbaş, 12 Eylül’de yapılacak Ardahan Dernekler Federasyonu kongresinede katılmayacağını ve Derneği ile delegeleri çekeceğini ARDAFED Bakanı Şemsettin Şenel’e bildirmesi üzerine Dernek Başkan yardımcısı Şenol Polat ve diğer yöneticilerin Ahmet Demirbaş’a tepki göstermesi üzerine Başkan Demirbaş’ın geri adım attığı öğrenildi.

 

Göz Atın

İBB teknolojiyi genç yetenekleri yakalıyor

Bilgi teknolojileri alanında genç insan kaynağı yetiştirmek amacıyla 30 adayla ‘İBB Tech Gelecek’ programı başlatıldı. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir