Anasayfa / Gündem / SERKA Yönetimi Iğdır’da toplandı

SERKA Yönetimi Iğdır’da toplandı

Serhat Kalkınma Ajansı’nın (SERKA) 75.Yönetim Kurulu Toplantısı, Iğdır Valisi Hüseyin Engin Sarıibrahim başkanlığında Iğdır’da gerçekleştirildi.

Ağrı, Ardahan, Iğdır ve Kars’ta faaliyet yürüten SERKA’nın 75.Yönetim Kurulu Toplantısı, Iğdır Valiliği’nde yapıldı. Ajans’ın Yönetim Kurulu dönem başkanı Iğdır Valisi Hüseyin Sarıibrahim başkanlığında yapılan toplantıda, Ajans’ın 2021 yılı Çalışma Programı ve bütçesi ele alındı. Kamu kurum ve kuruluşlarına yönelik küçük ölçekli altyapı projelerinin görüşüldüğü toplantıda, ayrıca Ajans’ın 2019 yılı bağımsız dış denetim raporu ile 2020 yılının ara faaliyet raporları kurula sunuldu.

Yönetim Kurulu Başkanı Iğdır Valisi Sarıibrahim başkanlığında yapılan toplantıya Ağrı Valisi Osman Varol, Ardahan Valisi Hüseyin Öner, Ağrı Belediye Başkanı Savcı Sayan, Ardahan Belediye Başkanı Faruk Demir, Kars İl Genel Meclisi Başkanı Muzaffer Yağcı, Iğdır İl Genel Meclisi Başkanı Yaşar Sarıtaş, Ağrı, Ardahan, Iğdır ve Kars Ticaret ve Sanayi Odası Başkanları Saim Alpaslan, Çetin Demirci, Kamil Arslan, Ertuğrul Alibeyoğlu ile SERKA Genel Sekreteri İbrahim Taşdemir katıldı.

Göz Atın

Ataşehir Belediyesi’nden, Kahta Belediyesi’ne kitap desteği

Ataşehir Belediyesi kardeş kent olan Adıyaman Kahta Belediyesi’nin Gezici Kütüphanesi’ne kitap desteğinde bulundu. Kahta Belediyesi’nin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir