Anasayfa / Gündem / Serhat Yaşam Dergisi Yayın Hayatına Başladı

Serhat Yaşam Dergisi Yayın Hayatına Başladı

Serhat Bölgesi olarak bilinen Kars, Ardahan, Iğdır, Ağrı illerine ve İstanbul’da yaşayan gurbetçilere yönelik 2 ayda bir çıkacak olan Serhat Yaşam Dergisi ilk sayısı çıktı.

Serhat Yaşam Dergisi İmtiyaz sahibi Erkan Sarıkaya, Genel yayın yönetmeni ise Tekin Genç, yılların verdiği Gazetecilik birikimleriyle  yeni bir dergi ile okuyucularıyla buluştular. Serhat Yaşam Dergisi, Siyaset, Sanat, Ekonomi, Yaşam, STK, Medya’da başarlı işlere imza atanlara yer verdi.

Serhat Yaşam Dergisi İmtiyaz sahibi ve aynı zamanda Siyasal Yaşam Gazetesi sahibi Erkan Sarıkaya yaptığı açıklamada ” Yazılı basın sektöründe gerek Gazete, gerekse Dergi olmak üzere çok sayıda meslektaşımız sektördeki kağıt fiyatlarındaki artış ve sektördeki daralma sebebi ile yayınlarını durdurma ve ara vermelerine rağmen, biz Serhat Yaşam Dergisi’ni yayın hayatına başlatarak ilk sayısını çıkardık. Serhat yaşam Dergisi 2 ayda bir çıkarmayı hedefliyoruz. Derginin kalitesinde ödün vermeden yolumuza devam edeceğiz. İstanbul’da yaşayan ve bir çok sektörde başarılı olmuş Kars, Ardahan, Iğdır, Ağrı’lı hemşerilerimize yer vereceğiz” dedi.

Göz Atın

Saadet Atalay Artık Memleketi Ardahan’da Görev Yapacak

Araştırmacı Yazar Saadet Atalay, Ahıska Türklerine yönelik çok sayıda makale yazıp bu konuda önemli araştırmalara …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir