Anasayfa / Sivil Toplum Kuruluşları / Sancaktepe KAI Derneği Kongre Yaptı

Sancaktepe KAI Derneği Kongre Yaptı

Merkezi İstanbul Sancaktepe İlçesinde bulunan, Sancaktepe Kars Ardahan Iğdır Kültür ve Dayanışma Derneği olağan kongresini yaptı. Kongrede Adil Mutlu Yıldız, Sancaktepe KAI Derneği Başkanı seçildi.

Sancaktepe Kavram Okulları Sahibi Levent Nayki’nin Sancaktepe Kars Ardahan Iğdır Kültür ve Dayanışma Dernek Başkanlık görevini Sancaktepeli Mimar Adil Mutlu Yıldız Mimarlık İnşaatın sahibi Adil Mutlu Yıldız’a devretti.

Sancaktepe Kars Ardahan Iğdır Kültür ve Dayanışma Dernek yeni başkanı Mimar Adil Mutlu Yıldız, “Değerli ailem, arkadaşlarım , hocalarım ve çok değerli hemşehrilerim yönetim kurulunda bulunmaktan onur duyduğum Sancaktepe Kars Ardahan Iğdır Kültür ve Dayanışma Derneğimiz Başkanı Sancaktepe Kavram Okulları Kurucusu Sn. Levent Nayki beyden, memleketimize yapacağı eğitim yatırım programları yoğunluğu sebebi ile ve yönetim kurulumuzun ortak kararı doğrultusunda bayrağı devralmış ve başkanlık makamına layık görülmüş bulunmaktayım. Kendisine vermiş olduğu hizmetlerden ötürü teşekkür ediyorum. Yeni dönemde sadece Sancaktepe de değil tüm İstanbul ve Türkiyede projeler üretecek, çok çalışacak ve örnek bir STK olmanın hedefinde olacağız. Hepinizin desteğine ihtiyacım var. Asla koltuk sevdalısı olmayacağız. Hep nitelikli projelerle sahada olacağız. Toplumumuz ve bölgemizin sorunlarını irdeleyecek ve kalkınmanın yollarını arayacağız. Allahım bizi mahcup etmesin” dedi.

Göz Atın

Köprülü Beldesi Dernek Merkezi Yenilendi

Merkezi İstanbul Esenyurt’ta bulunan Ardahan İli Köprülü Beldesi Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği, Merkez binasını …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir