Home / Gündem / Sait Üstündağ, Köprülü Beldesi’ne Saat Kulesi Yaptıracak

Sait Üstündağ, Köprülü Beldesi’ne Saat Kulesi Yaptıracak

İş Adamı Sait Üstündağ, Memleketine katkı sunmaya devam ediyor. Sait Üstündağ, Köprülü Beldesi’ne Saat kulesi yaptıracağını açıkladı.

Ardahan Göle ilçesi Dedekılıç köyünde doğan Sait Üstündağ, daha önce Göle ilçe merkezine Taziye evi yaptırmış, ayrıca Köprülü Beldesi’nde yapılmakta olan yeni Taziye evine 100 Bin TL katkı sunmuştu. İş Adamı Sait Üstündağ, Siyasal Yaşam Gazetesi Sahibi Erkan Sarıkaya ile yaptığı görüşmede Köprülü Beldesi’ne Saat Kulesi yaptıracağını açıkladı. Üstündağ yaptığı açıklamada ”Değerli dostum Gazeteci Erkan Sarıkaya önerisi ile eşimin köyü olan Köprülü Beldesi (Koreveng)’e Köprü başındaki alana bir Saat Kulesi yaptıracağım. Köprülü Belediye Başkanı Yücel Akkoç’u aradım yer tahsisi istedim. Önümüzdeki yaz aylarında Köprülü Beldesi meydanına yakışır bir Saat Kulesi yaptıracağım. Bu saat kulesi Köprülü Beldesi’ne gelen herkesin önünde resim çekeceği güzel bir eser olacak” dedi.

 

About Erkan Sarıkaya

Bizimle sosyal hesaplarımdan yada telefon numaralarımızdan iletişime geçebilirsiniz.

Check Also

Orhan Atalay, Köprülü Beldesi Kanalizasyon Çalışmalarını İnceledi

Ardahan Köprülü Beldesi’nde yapımı Mayıs ayında başlayan Altyapı Kanalizasyon çalışmalarını inceleyen AK Parti Ardahan Milletvekili …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.