Anasayfa / Gündem / Posof Ulgar Tüneli Yapılmaya Devam Ediyor

Posof Ulgar Tüneli Yapılmaya Devam Ediyor

Ardahan Posof ilçesinde yapımı bir dönem durma noktasına gelen ve bölge için önemli bir proje olan Ulgar tünelinde çalışmalar yeniden hız kazandı.

Posof Belediye Başkanı Cahit Ulgar yaptığı açıklamada ”Ardahan milletvekilimiz sayın Prof.Dr. Orhan Atalay’ın, şahsımın ve AK Parti’nin Ak kadrolarının yoğun baskısı, çalışmalarımız ve takiplerimiz neticesinde yapımı devam etmekte olan Ulgar Tüneli’nin çalışmalarını sayın AK Parti Ardahan milletvekilimiz Prof.Dr. Orhan Atalay, AK Parti Ardahan İl Başkanı Kaan Koç ve il teşkilatı, AK Parti İlçe Başkanı Songül Öner ve ilçe teşkilatı, AK Parti İi Genel Meclisi üyesi Nihat Ülvan, Belediye Meclis üyelerimiz ve ilçe halkımızın katılımıyla yerinde inceleme ve yetkililerden bilgi alma şansı bulduk.

Çalışmaları devam eden tunelin yapımının her aşamasında tek düşüncemiz, Posof’a ve halkımıza hizmetten başka birşey değildir. Cennet vatan Posof için ne kadar mesai harcarsak azdır deyip, ”daha neler yapabiliriz?” sorusunun cevabını her zaman düşünmekteyiz.

Halkımızın da desteği ile her daim ilçemize hizmetten onur duyacağız. Başta sayın milletvekilimiz olmak üzere katkısı olan herkese şahsım ve ilçem adına teşekkür ederim”dedi.

Göz Atın

Ataşehir Kayışdağı Yaratıcı Çocuk Merkezi Yıl Sonu Heyecanı

İstanbul Ataşehir Belediyesi’nin, 10 – 17 yaş arasındaki çocukları teknolojik tasarımla buluşturduğu Kayışdağı Yaratıcı Çocuk …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir