Home / Gündem / Pazarcılar Odası Başkanı Yarar, Başkan İlgezdi’yi Ziyaret Etti

Pazarcılar Odası Başkanı Yarar, Başkan İlgezdi’yi Ziyaret Etti

İstanbul Anadolu Yakası Pazarcı ve Seyyar Esnaf Odası Başkanı Memet Emin Yarar, Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi ile Ataşehir Belediye Başkan yardımcıları Abdullah Der ve Deniz Kutlu’yu ziyaret etti.
İstanbul Anadolu Yakası Pazarcı ve Seyyar Esnaf Odası Başkanı Memet Emin Yarar, 9 Ocak 2022 Pazar günü yapılan olağan genel kurulda yeniden Başkan seçilmişti.
Anadolu Yakası Pazarcı ve Seyyar Esnaf Odası Başkanı Memet Emin Yarar,”Hiç ara vermeden Ataşehir Belediye Başkanı Sn.Battal İlgezdi, Başk.Yardımcıları Abdullah Der, Deniz Kutlu, Zb.Md. Mehmet Yılmaz ve Fen İşleri Md.Ali Cihan Bey’le, Kentsel Dönüşüm Projesi kapsamında inşaat alanı içerisinde kalan C.tesi Pazaryerimiz Yenişehir(Emekevler)’in kurulabileceği alternatif yerin oluşturulması ve Barbaros Mh. Pazarı ile ilgili belediyenin reklam, bilboard, sosyal medya paylaşımları,pazar tanıtım levhası ve yön tabelalarının tamamlanması hususunda görüşmelerimizi gerçekleştirdik. Yapılabilecek çalışmalar üzerinde çalışmaların hızlandırılması hususunda görüşbirliğine vardık.Yaklaşımları ve pazarcı esnaflarımıza desteklerinden ötürü kendilerine teşekkürlerimizi arz ederiz”dedi.

About Erkan Sarıkaya

Bizimle sosyal hesaplarımdan yada telefon numaralarımızdan iletişime geçebilirsiniz.

Check Also

CHP Ataşehir İçerenköy’de Aşure Dağıtı

CHP Ataşehir İlçe Başkanlığı İçerenköy Mahalle temsilciliği 10 Ağustos 2022 Çarşamba günü Muharrem ayı dolayısıyl …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.