Anasayfa / Gündem / Pazarcılar Odası Başkanı Yarar, Başkan İlgezdi’yi Ziyaret Etti

Pazarcılar Odası Başkanı Yarar, Başkan İlgezdi’yi Ziyaret Etti

İstanbul Anadolu Yakası Pazarcı ve Seyyar Esnaf Odası Başkanı Memet Emin Yarar, Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi ile Ataşehir Belediye Başkan yardımcıları Abdullah Der ve Deniz Kutlu’yu ziyaret etti.
İstanbul Anadolu Yakası Pazarcı ve Seyyar Esnaf Odası Başkanı Memet Emin Yarar, 9 Ocak 2022 Pazar günü yapılan olağan genel kurulda yeniden Başkan seçilmişti.
Anadolu Yakası Pazarcı ve Seyyar Esnaf Odası Başkanı Memet Emin Yarar,”Hiç ara vermeden Ataşehir Belediye Başkanı Sn.Battal İlgezdi, Başk.Yardımcıları Abdullah Der, Deniz Kutlu, Zb.Md. Mehmet Yılmaz ve Fen İşleri Md.Ali Cihan Bey’le, Kentsel Dönüşüm Projesi kapsamında inşaat alanı içerisinde kalan C.tesi Pazaryerimiz Yenişehir(Emekevler)’in kurulabileceği alternatif yerin oluşturulması ve Barbaros Mh. Pazarı ile ilgili belediyenin reklam, bilboard, sosyal medya paylaşımları,pazar tanıtım levhası ve yön tabelalarının tamamlanması hususunda görüşmelerimizi gerçekleştirdik. Yapılabilecek çalışmalar üzerinde çalışmaların hızlandırılması hususunda görüşbirliğine vardık.Yaklaşımları ve pazarcı esnaflarımıza desteklerinden ötürü kendilerine teşekkürlerimizi arz ederiz”dedi.

Göz Atın

Sarıyer’de Çocuklara Deniz Kirliliği ile Mücadele Anlatıldı

Sarıyer Belediyesi, Karadeniz Ekonomik İş Birliği Örgütü, AB Delegasyonu ve ABD İstanbul Başkonsolosluğu Karadeniz’deki deniz …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir