Anasayfa / Sivil Toplum Kuruluşları / Orhan Çerkez: ARDAFED İle Tüm Ardahanlıları Kucaklıyacağız

Orhan Çerkez: ARDAFED İle Tüm Ardahanlıları Kucaklıyacağız

İstanbul Ardahan Dernekler Federasyonu (ARDAFED) 12 Eylül’de yapılacak genel kurul öncesi ARDAFED Başkan adayı olan Orhan Çerkez, üye Dernekler ile çalışmalarına devam ettiklerini açıkladı.

Ataşehir Belediye Başkan yardımcısı Orhan Çerkez yaptığı açıklamada ”Ardahan Dernekler Federasyonu üye Dernekleri ile yeni bir yönetimle yeni bir sayfa açacağız. Covid-19 yakalanmam nedeniyle uzun bir tedavi süreci yaşadım. Dernek Başkanlarımızı telefon ile arayıp istişarelerde bulunuyorum. ARDAFED 12 Eylül kongresi ardından üye Derneklerimizin desteği ile önemli projelerimizle birlikte İstanbul’da Ardahan’ın sesi olacağız” dedi.

Merkezi İstanbul Şişli’de bulunan İstanbul Ardahan Dernekler Federasyonu (ARDAFED) 52 Ardahan Derneğin çatı örgütü olarak bölgenin en büyük STK’sı olarak öne çıkıyor. ARDAFED 12 Eylül 2021 Pazar günü sabah saat 11.00’de Şişli Nazım Hikmet Kültür merkezinde olağan kongresini yapacak.

Göz Atın

Maltepe Ardahanlılar Derneği 19 Mayıs’ta konser düzenleyecek

Merkezi İstanbul Maltepe’de bulunan ve Başkanlığını Yaşar Geler’in yaptığı Maltepe Ardahanlılar Derneği, Çıldır ve Ardahan’ın …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir