DOLAR 32,2611 % 0.03
EURO 35,2303 % 0.21
STERLIN 41,3547 % 0.18
FRANG 35,4498 % 0.06
ALTIN 2.525,19 % 0,98
BITCOIN 67.121,93 0.018

Meşedibi Köyü Derneği Dayanışma Yemeğinde Buluştu

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi : Google News
Meşedibi Köyü Derneği Dayanışma Yemeğinde Buluştu

Merkezi İstanbul Esenyut’a bulunan Ardahan Merkez Meşedibi Köyü Derneği, 3 Mart 2019 Pazar Günü Esenyurt Nene Hatun Kültür Merkezi’nde yoğun bir katılım ile muteşem bir dayanışma etkinliği düzenledi.

Meşedibi (Morofka) Köyü Dernek Başkanı Özcan Düşmeci, Hemşehrileri ile birlikte olmaktan gurur duyduğunu belirtip, Dernek yönetimi ile birlikte Meşedibi Köyü için bir çok çalışma başlatıklarını belirtti. Etkinliğe telefon ile bağlanan Ak Parti Ardahan Milletvekili Orhan Atalay, Ardahan’da olduğunu belirtip, Başkan Özcan Düşmeci’ye başarılar dileyip, her zaman Meşedibi köyü hemşehrilerinin yanında olacağını belirtti.

Meşedibi Köyü Derneği dayanışma etkinliğine Ankara Ardahan Dernekler Federasyonu Başkanı Ergüder Şimdi, İstanbul Ardahan Dernekler Federasyonu Başkanı Fakir Yılmaz, Ak Parti Arnavutköy Belediye Meclis üyesi ve adayı Özcan Çakmakçı, İstanbul Avrupa yakası Ardahanlılar Dernek Başkanı Akın Bozkaya, Ardahan Eğitim Derneği Başkanı Celil Ünlü ve Siyasal Yaşam Gazetesi sahibi Erkan Sarıkaya katıldı.

Ayrıca Meşedibi (Morofka) Köyü Dernek Başkanı Özcan Düşmeci yönetimi ve eski başkanlardan Meşedibi Derneği eski Başkanı İşadamı Osman Kamacı, Meşedibi Dernek kuruculardan Şerafettin Aktürk, Meşedibi Köyü eski Dernek Başkanları İkender Altun, Kasım Sarıtaç, İbrahim seyrek. Meşedibi (Morofka) Köyü Dernek Başkanı Özcan Düşmeci yardımcıları Efendi Polat,Esat Polat, İlhan Ünlü,Memed Dağlı, Menderes Taşdemir, Tekin Dark, Bülent Kamacı,Sayım Sarıtaç,Kerem Çelik,Cemal Demirci,Cemal Mavizer ve Erdal Polat katıldı.

Meşedibi Köyü Derneği dayanışma etkinliğinde misafirlere Kaz eti, Bulgur ve Yufka ekmeği ikram edildi. Etkinlikte Sanatçılar Celal Yarıcı ve Mehmet Kılıç sahne aldılar.

YORUM YAP