Anasayfa / Gündem / Merkez Döner Sancaktepe’de Açıldı

Merkez Döner Sancaktepe’de Açıldı

Kars’lı işadamı Nurettin Mengükan sahibi olduğu İstanbul Sancaktepe ilçesi Demokrasi Caddesinde Merkez Döner Restaurant’ın açılışı yapıldı.

Sancaktepe Demokrasi Caddesinde Nurettin Mengükan’ın sahibi olduğu Merkez Döner Restaurant’ın açılışına İBB Halk Ekmek Başkanı Özgen Nama, İSPAR Başkanı Uğur Kara, Sancaktepe Belediye Başkan Yardımcıları Ahmet Yılmaz  ve Kamal ayyıldız, AK Parti Sancaktepe Belediye Meclis Üyesi Hasan Basri Cengiz, Yıldız TV sahibi Üzeyir Engin ve çok sayıda seçkin davetli katıldı.

Merkez Döner sahibi Nurettin Mengükan yaptığı açıklamada”Bugün açılışımız da bizi yanlız bırakmayan Sancaktepe Belediye Başkan yardımcılar, İstanbul Halk Ekmeği genel başkanı, İSPARK genel başkanı, Sancaktepe Haklarım Demokratik Partisi HDP ilçe eş başkanları ve yönetimi, Sancaktepe CHP Başkan ve yönetmi, Yıldız tv ve Engin Gayrimenkul, Sancaktepe yerel demokrasi platformu başkanı ve yönetimi çok sayıda bölgemizin tanınan simaları ve bizleri yanlız bırakmayan Havana Restaurantın sahibi kısacası bizleri yanlız bırakmayan herkese teşekkür ederiz” dedi.

Demokrasi Caddesinde açılan Merkez Döner, Et ve Tavuk Döner çeşitleri, Köfte ve ciğeri ile tüm Sancaktepe Halkının hizmet vermeye başladı. Merkez Döner Ev ve İşyerlerine paket servisi vermektedir. Paket servis için 0216 622 71 71 ve 0536 846 09 36 nolu telefonlar ile sipariş verebilirsiniz. Merkez Döner adres İnönü Mahallesi Demokrasi Caddesi No:3 Sarıgazi Sancaktepe

 

Göz Atın

Ataşehir Belediye Binasına, Resmi İşler Dışında Ziyaretçi Kabul Edilmeyecek

Ataşehir Belediyesi, Kororonavirüs (Covid-19) salgını nedeniyle bugün yaptığı açıklamada ”Belediyemiz binasına resmi işler dışında ziyaretçi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir