Home / Sivil Toplum Kuruluşları / Maltepe’de Ardahan’ın Düşman İşgalinden 98. Kurtuluş Yıldönümü Etkinliği

Maltepe’de Ardahan’ın Düşman İşgalinden 98. Kurtuluş Yıldönümü Etkinliği

Maltepe Ardahanlılar Derneği tarafından 23 Şubat 2019 Cumartesi akşamı Maltepe Belediyesi Küçükyalı Kültür Merkezi’nde ‘’23 Şubat Ardahan’ın Düşman İşgalinden Kurtuluşu’ nun 98. Yıldönümü’’ nedeniyle etkinlik yaptı.

Etkinliğe Maltepe Belediye Başkanı Ali Kılıç, eski CHP Ardahan Milletvekili Ensar Öğüt, Ardahan Üniversitesi Kurucu Rektörü Prof. Dr. Ramazan Korkmaz, Emekli Korgeneral Alparslan Erdoğan, Kartal Belediye Başkan Yardımcısı Gülcemal Fidan, Ankara Ardahan Dernekler Federasyonu yönetimi, Ardahan Eğitim Vakfı Başkanı İlter Avşar ve çok sayıda işadamı ve STK Başkanı katıldı.

Ardahanlı sanatçılar Alpay Karadağ, Murat Zorba, Mehmet Yılmaz ve Mine Kuş geceye renk kattı.Etkinliğin sunuculuğunu Sinan Orhan ve Jülide Ferhan Kaya yaptı.

Gecede misafirlere Ardahan yöresel yemeklerinden lezzetler olan (lavaş ekmeği, yeşermiş çeçil peyniri, turşu, meşhur kaz eti, bulgur pilavı, kavrulmuş un helvası, su, kola, fanta gibi içecekler) ikram edildi.

About Siyasal Yaşam

Site hakkında eleştiri yada teknik konularda bana mesaj atabilirsiniz.

Check Also

KAR-DER Muharrem Ayında Aşure Dağıtı

Merkezi İstanbul Ataşehir’de bulunan ve Başkanlığını Orhan Çerkez’in yaptığı Kars Ardahan Iğdır Yöresi Sosyal Yardımlaşma …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.