Anasayfa / Gündem / Köseoğlu Evden Eve Nakliyat, Güvenli ve Kaliteli Hizmet Sunuyor

Köseoğlu Evden Eve Nakliyat, Güvenli ve Kaliteli Hizmet Sunuyor

Merkezi İstanbul Ataşehir’de bulunan Köseoğlu Evden Eve Nakliyat, tercübeli ve güleryüzlü personeli ile yaptığı örnek çalışmalarıyla sektörde öne çıkıyor.

Köseoğlu Evden Eve Nakliyat sahibi ve aynı zamanda İstanbul Evden Eve Nakliyeciler Derneği (İSTEEND) Başkanı Davut Ukan, yaptığı açıklamada ”Belli aralıklarla ev değiştirmek zorunda olan insanların, kesinlikle güvenilir bir evden eve nakliyat firmasıyla çalışmaları gerekmektedir. Çünkü eşyalar bilinçsiz taşındığı sürece kullanım ömürleri azalacağı gibi; her zaman daha fazla masraf yapmak zorunda da kalabilirsiniz. Eğer taşınacağınız yer İstanbul ise, çok şanslısınız demektir.
İstanbul Evden Eve Nakliyat firmamız sayesinde, her zaman en kaliteli çözümlere hızlı ve sorunsuz olarak ulaşabileceğiniz en iyi hizmetleri sizlere sunmamızla birlikte, yaşayacağınız her türlü olumsuzluğunda önüne geçmekteyiz. Profesyonel hizmetlere öncelik veren ve kendini sürekli geliştiren personellerimiz, her yıl yenilenen araçlarımız ve hizmet kalitemiz sayesinde, aradığınız en iyi olanaklara en hızlı fırsatlarla erişmenizi sağlayacak unsurlara sizlerde ulaşabilirsiniz. En doğru zamanlarda sorunsuz taşınma ihtiyaçlarınız giderebilir, en uygun fiyatlara işlemleri sağlatabilirsiniz” dedi.

www.koseogluevdeneve.com

Göz Atın

CHP Ataşehir, Muhtarlar ve Gazeteciler İle Kahvaltıda Buluştu

CHP Ataşehir İlçe Başkanı Celal Yalçın ve yönetimi, Atasehir’de 17 mahalle muhtarı ile Ataşehir’de büroları …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir